Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám konkrétan gyűlöl. Mit...

Anyám konkrétan gyűlöl. Mit tegyek, hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Türöd, vagy elköltözöl.
2018. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kisgyerekek köröm óta utál.És nem egyszer kimondta, hogy ő nem is akart engem, és hogy nem is akarja hogy létezek, csak apám miatt szült meg.Meg megmondta hogy amint betöltöm a 15. életévem nyári munkánk fogok én a megkeresett pénzből én egy vasat sem fogok látni, mind ő kapja meg.Azt mondta azért mert egész évben moss; főz; takarít rám és nem én fizetem a számlákat, ezért ez jár neki.És nővéremmel is ezt csinálta, 5 nyarat végig dolgozot.És minden egyek mozdulatomat kritizálja, és megmondja az mért rossz.Akár hányszor próbálok vele beszélgetést kezdeményezni mindig lekiabál hogy ő most nem ér rá és hagyjam békén (már minden lehetséges időbe próbáltam).

14L

2018. jan. 21. 13:31
 3/11 A kérdező kommentje:
* korom, nyári munkázni fogok és én a megkeresett
2018. jan. 21. 13:34
 4/11 anonim ***** válasza:
99%
És apád, aki annyira akart téged hol van? Mit tesz a helyzet ellen?
2018. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha elveszi a megkeresett pénzedet elmész a rendőrségre. Ehhez nincsen joga neki, egyszerűen kirabol. Mehetsz ezzel az osztályfőnöködnek, tanáraidnak, hogy segítsenek, mert ez van. Vagy akár a gyámhivatalba. Mert ez így nem normális.
2018. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Édesapáddal szépen elmentek nyitni egy bankszámlát, és rakd oda a pénzt amit megkeresel!
2018. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem is a pénzen van a lényeg(bár az is számít).Apám egyet ért a nyári munkával kapcsolatban anyámmal, vagy csak nem mer ellen véleményt alkotni,Apámat is folyton kritizálja anyám és róla az is állítja hogy megcsalja, szóval ő inkább hagyja és kiál anyám mellett (mivel ez egy jó pint).Hanem azon van a hangsúly hogy folyton kritizál és a legletetlenebb dolgokba is beleköt.
2018. jan. 22. 03:52
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg azon hogy nem akar kapcsolatot létesíteni velem, nem akar beszélgetni.
2018. jan. 22. 03:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Írj
2018. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát rendesen elmegy a kedvem ettől a bolygótól amikor ilyeneket olvasok. Anyukád egy utolsó, talpalávaló szemét. Nagyon sajnálom hogy ilyen szülő mellett kell felnőnöd, és kívánok neked sok kitartást. Nem hiszem hogy tudsz rajta változtatni, sajnos.
2018. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!