Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet azon meg változtatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azon meg változtatni, hogy konkrétan nem érdeklem a barátom? Bővebben lent, nagyon kene tanács.

Figyelt kérdés

Normális tanácsokat és válaszokat várok, nem azt hogy szakits.

Szóval, másfél éve vagyunk tavkapcsolatban, régen ő is itt lakott ahol most én, de elkoltoztek, sok barátja van itt, ráadásul az apja is télen itt szokott lenni (amúgy külföldön dolgozik). Egy jó ideje, kb 2 hónapja a barátom konkrétan lesz*r, akárhányszor idejön elmegy a legjobb barátjával találkozni, aztán az apjaval én meg annyit kapok hogy szombat este nálunk alszik és vasárnap kora reggel elmegy. Csinálni nem igazán szoktunk semmit, ha igen akkor is ott van vagy az apja vagy a legjobb barátja. Ha két hétig nem találkozunk és idejön szinten ez van. Sokszor 'hisztiztem' mar emiatt, szóval lehet ez lett neki sok és ezért nem is erolkodik mar. Én megértem hogy nehéz lehet egy hétvégét több ember között beosztani, de megis szeretnek vele ennél több időt tölteni, hogy ne csak akkor legyen velem ha epp unatkozik mar. Persze ha én megyek hozzájuk, egész más a helyzet, egész hétvégén csak velem foglalkozik, de ő többet jön ide mostanában az apukája miatt.

A kérdésem: mit csináljak? Hagyjam az egészet, majd kialakul? Probaltam beszélni erről vele, de mindig csak azt feleli, hogy neki a család az első, megis meg a legjobb barátjával is többet van mint velem.

Most is jön ma, de természetesen ma baratozik, este is vele lesz, véleményem szerint inni mennek majd (a barátjának is van barátnője és ő is megy), szombaton apjaval lesz, velem meg csak este, megint. Gondolkozom azon is, hogy megmondom neki, hogy ezen a hétvégén nem akarok találkozni, szerintetek jo ötlet? Hátha észbe kap, mert én sajnos mar nem tudom mit tegyek :(



2016. febr. 5. 10:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy ma a barátja barátnője azért megy velük mert ő meg a barátom ugyanott laknak, rendszerint együtt utaznak ide, és ma a barátjának valami családi összejövetele lesz, tehát én oda nem mehetek, meg szerintem a barátja nem is kedvel.
2016. febr. 5. 10:38
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem keresném egy ideig, keressen ő, de ne csak a szex miatt. Ha meg beszélni se lehet... azt tudom csak írni, keress mást, mert ennek így ahogy leírtad semmi értelme nincs.
2016. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
ez így nem kapcsolat. keress olyat aki közelebb van hozzád mert ez nulla. én is voltam így mikor tini pasi voltam csak ott a csaj szart le engem konkrétan :) szép gyerekkori szerelmek amin most nevetek mikor már apa vagyok és gyerekem is van :D
2016. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor most jo ötlet lenne az, ha majd megmondanám neki, hogy a hétvégén ne találkozzunk? Vagy csak szimplán csináljak úgy, mintha hidegen hagyna hogy találkozunk vagy sem?

Megpróbálok majd vele mégegyszer beszélni erről, hátha egyszer lesz hatása..

2016. febr. 5. 10:47
 5/15 anonim ***** válasza:

Én most megmondanám, hogy ne jöjjön, mert Neked is programod van.

Az meg milyen, hogy Téged nem visz el, ha a barátja bnője is megy? Lehet, hogy a csajjal jól kijönnél pl....

2016. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják játszmázásnak..., ahelyett hogy elé állnál, hogy ez neked kevés meg rosszul esik
2016. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Már többször mondtad neki, hogy gond van, de ő továbbra sem javít a helyzeten.

Azt ne írjuk, hogy szakítsatok.


Rendben. Akkor azt javaslom, hogy szokjál le a panaszkodásról, örülj neki, hogy egyáltalán találkoztok, és tűrd el ezt a helyzetet, mert neki így tökéletesen megfelel, miattad meg nem fog változtatni.


Töröld a kérdésed, és húzz el muffot gyantáztatni, körmöshöz, fodrászhoz, mert ha mégis tiszteletét teszi nálad, illőn tudd fogadni.

És innentől ne tessék panaszkodni!



Vagy a másik eset, hogy megmondod neki egyenesen, hogy ne haragudj, de nekem nagyon kevés, amit ebben a kapcsolatban tőled kapok (érzelmileg és testileg), és nem szeretnék mindig a sor végén állni. Ne találkozzunk többet.


És akkor még mindig lehet, hogy észbe kap, és elkezd teperni, de lehet, hogy végre sikerül pontot tenni ennek a kínszenvedésnek a végére.

2016. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy zavar, hogy nem foglalkozik veled eleget szerinted.

Ha nem csinál semmit és továbbra is leszar, akkor sza..., ja ne szakíts, bocs, ez nem normális válasz, akkor szenvedj tovább.

2016. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én csupán arra nem vágytam, hogy harmincan ideirjak hogy 'nem tisztel, szakits'. Normális, hosszú válaszokra volt szükségem, tudom hogy a legvégső megoldás a szakítás, csak ahelyett hogy eldobnam a kapcsolatom, kiváncsi voltam, hogy mások látnak e esélyt a megoldására. Szóval le lehet írni hogy szakitsak, de felesleges mert ezt a megoldást én is ismerem, és ha semmi nem változik, nyilvánvalóan az lesz a vége.
2016. febr. 5. 12:29
 10/15 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. febr. 5. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!