Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért én ezt nem tudom elviselni?

Miért én ezt nem tudom elviselni?

Figyelt kérdés
Anyám és apám elváltak már pár éve és most apámnak születni fog egy gyereke és én ezt nem tudom elviselni én nem akarom hogy hárman legyünk minden megváltozna mit csináljak mit mondjak neki hogy meggondolja magát ő nem is akarta csak a nő apám el akarta vetetni de nem engedte es en most nem tudom mit csináljak
2018. jan. 23. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Rövid válasz: nem a te dolgod, semmi közöd hozzá.


Hosszabb válasz: hiába akarta elvetetni apukád, sajnos ebbe igazi beleszólása nincsen, ha a nő meg akarja tartani, nem lehet ráerőszakolni az abortuszt. Nem tudom, hány éves vagy, de remélhetőleg már tudod, hogyan lesznek a kisbabák. Ha nem, akkor elmondom: véletlenül senki se szokott teherbe esni, ha apukád nem akar ettől a nőtől gyereket, akkor miért nem védekezett inkább? Hogy érted azt, hogy minden meg fog változni, ha apukádnak új gyereke születik? Mi a bajod mégis?

2018. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Az a „ baj“, h te semmit nem tehetsz! Apadnak kellett volna vedekezni, nem utolag „ megengedni“ h vki megtartsa a gyereket... mellesleg ez nem ugy megy h megengedi vkinek a gyereket, v sem.
2018. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Mi az h megengedi,magának is megengedte a hancurt,téged miért zavar, lesz tesód,örülnod kéne,el vagy kapatva valószinlűeg. Nem ugy megy h kisgyerek megtiltja h legyen apunak másik gyereke,meg apu se tilthatja meg h vki megszuli e a gyerekét akit ő nemzett.
2018. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem irígylem a papát, hogy szülni fog
2018. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De nem az a bajom hanem az a bajom hogy ez a nő egy nagyon gonosz nem is tudom hogy fogalmazzam magának való vagy nem is tudom hogy mondjak azt hogy csak magát szereti meg hogy másra nem gondol. Van 3 gyereke ez lesz a negyedik és a három gyerekebol mar kettő elmúlt 14 és ők pl.nagyon megfogják utálni az anyjukat. És engem az is zavar hogy ránk nem is gondolnak higy nekünk hogy esik. Igazából apám nevelő apám es az a nő együtt dolgozik sőt meg az apámnak a testvére is es az a nő mindenkivel le akar feküdni.

Anyamra is olyanokat mond hogy egy retkes k**va

Mindig csak a saját érdekeit nézi másét nem.

Amíg apámnak van pénze ott lesz amikor valami történik veletlen apám nyakára marad egy gyerek.

Igazából csak azért csinálta mert anyám azt mondta neki a nyáron hogy nekik van két közös gyerekük és ez összetartja őket és ezért ő is csinaltatott magának egy gyereket.

De csak ezért ez igazából nagyon bonyolult. Ráadásul mar többször hazudott apánknak. Mi sok olyan dolgot tudunk meg amit apa nem tud és ha elmondjuk neki akkor nem nekünk hisz hanem a csajnak

Ez van

2018. jan. 23. 21:56
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
az apámnak a testvére is es a nő. Jol értem a testvérét ejtette teherbe. :O
2018. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem nem jól érted
2018. jan. 23. 22:10
 8/12 A kérdező kommentje:
Ugy értem hogy apám testvére is ott dolgozik
2018. jan. 23. 22:11
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocs a rossz fogalmazás ért
2018. jan. 23. 22:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Hiába nem tudod elviselni, ez eső után köpönyeg. Bármit is mondasz apádnak, hogy meggondolja magát, az a kisgyerek meg fog születni, bármennyire is háborogsz.

Ha szeretnél csinálni valamit, akkor gondolj bele születendő féltestvéred helyzetébe! Az apja elvetette volna, a féltestvére nem tudja elviselni a létét sem; ... és még meg se született.

Gondolkozz egy kicsit, mielőtt végigrinyálod a gyakorit!

2018. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!