Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el neki, hogy...

Hogy mondjam el neki, hogy miert nincs baratnom?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok es meg nem volt baratnom, es ez miatt rengeteg konfliktusom van apaval. Mindig a fejemhez vagja, hogy biztos meleg vagyok stb. de ez nem igaz. Szornyu gyerekkorom volt, apam verte anyamat, engem hetente fenyegetett, hogy megol, felakaszt stb. es sajnos egy szorongo felnott lettem. Nem hogy a baratnom, de meg barataim sincsenek, mivel nagyon zarkozott es csendes vagyok.Elmondjam szerintetek neki, hogy ez reszben az o hibaja? Vagy csak hallgassak es turjem, hogy buzeransnak hivjon?
2018. jan. 26. 12:10
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
van onbizalmam, sot. de ha tarsasagban vagyok akkor ez valahogy elszall, nem tudom miert.
2018. jan. 26. 12:48
 12/29 anonim ***** válasza:
41%
Előbb semi önbizalmam most már van önbizalmam,döntsd el h mi van,vagy ha kamukérdest irsz ki ne keveredj bele. :D
2018. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
nem kamu (miert kamuznek egy kerdesben???), csak egy egy picit bonyolultabb ez annal. lehet, hogy nem is a legjobban fogalmaztam, mind1 a lenyeg, hogy megprobalok egy kicsit kinyilni es ha kell elmegyek pszichologushoz. koszonom mindenkinek az ertelmes hozzaszolast!
2018. jan. 26. 12:58
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem gáz, hogy nem volt még barátnőd. Mindenkinek máskor jön el az igazi. Apukáddal viszont beszélgess, nem ártana, ha tudná, hogy mit érzel ezzel kapcsolatban.
2018. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

apád szörnyen frusztrált,valszeg ő impotens és ezért piszkál ezzel -mondd, hogy udvarolsz, alakul hagyjon békén


- és szükséged lenne segítségre, keress egy pszichológust (az sajnos semmit sem ér,ha elmondod, hogy az ő hibája.. valószínűleg mélyen azért tudja, hogy szar amit veletek művelt)

2018. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nem látom rajta és olyan mintha a családban mindenki elfelejtette volna, hogy miket művelt. ha 1x ideges lesz, akkor olyanokat képes mondani, ami már beteg elmére utal (pl. hogy ollóval szétvág engem jó lassan, aztán élve betesz egy koporsóba, ha nem lesz barátnőm 1 napon belül)(igen ilyenkor általában azt mondja, hogy most azonnal takarodjak el barátnőt keresni). aaztán persze bocsánatot kér és 2 hét múlva már kezdi, hogy nem érti, hogy nekem miért nincs barátnőm). és azért mondtam, hogy van önbizalmam, mert alapjába véve minden összejött az életben, ami ennyi évesen összetud jönni, de aztán rájövök, hogy mégsincs olyan életem mint egy fiatalé, aki bulizik, csajozik, jól érzi magát. így nem tudom, hogy érthetőbb lett e az önbizalmas rész.

pszichológusban egy kicsit kételkedem, hogy tudna e segíteni, mert szerintem csak akkor tudnék igazán megváltozni, ha elköltözöm itthonról, lehet szeptembertől megpróbálom a kollégiumot és ott megpróbálok kinyílni, nem szeretném az egész életemet így eltölteni

2018. jan. 26. 13:32
 17/29 anonim ***** válasza:
83%
Hát pszicholugus szart se ér ott ahol utána az ember haza vissza megy a frusztráló környezetbe. Apukádnak kéne amúgy itt orvosi segitség,gyilkossággal fenyeget,Anyádat üti veri... Nincs több kérdésem. Ide nem kell még barátnő is akit utána terrorizálhat kedvére. Igen mond meg h miatta nincs barátnőd,nézzen tükörbe,ésa ha tettleges,egyből látlelet, és mielőbb tiplizz le.
2018. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznék a véleményével, és nem is engedném hogy hasson rám. Ha nem is szakítanám meg vele a kapcsolatot, ám 18 évesen már nem engedném hogy beleszóljon a magánéletembe lány ügyben. Tapintatosan közölném, ha meleg lennék sem lenne hozzá köze, de ahhoz sincs, hogy nem vagyok az. A hálószobám az én magánügyem. Nem gondolnám hogy belátó lenne apád ha rá kellene ébredjen a hibáira. Kezembe venném az életem irányítását, és nyitnék a lányok felé, még ha néha visszautasításban lenne is részem. Sajnos sokan nőnek úgy ahogy te, de egy idő után már nem befolyásolja életüket a negatív gyermekkor.
2018. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges az ilyen emberrel vitába lépni. Fogást akár rajtad találni és láthatóan sikerült is neki mert ez téged zavar.
2018. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Megérem kb. mindkettőtök gondolkodását.


Faterod azt gondolhatja kb.,hogy a fia nem csak szerinte jóképű, ha férfimodellként alkalmazzák, mellette még NB3-ban is focizik, akkor tutira csak azért nincsen csaja, mert minden rá tapadó csaj elöl elmenekül, ahelyett hogy legalább egyszer megdugná őket. Oké, hogy az NB3 nem az angol Premier Liga, de még a falusi csapat menő csatára is a legmenőbb legény minden faluban.


Te meg gondolom azt érzed, hogy megnyomorított faterod agresszív viselkedése, ezért nem lettél férfiasan magabiztos. Érzed, hogy a gyámoltalan viselkedésed az, ami miatt nem tapadnak rád a csajoknak.

2018. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!