Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el neki, hogy...

Hogy mondjam el neki, hogy miert nincs baratnom?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok es meg nem volt baratnom, es ez miatt rengeteg konfliktusom van apaval. Mindig a fejemhez vagja, hogy biztos meleg vagyok stb. de ez nem igaz. Szornyu gyerekkorom volt, apam verte anyamat, engem hetente fenyegetett, hogy megol, felakaszt stb. es sajnos egy szorongo felnott lettem. Nem hogy a baratnom, de meg barataim sincsenek, mivel nagyon zarkozott es csendes vagyok.Elmondjam szerintetek neki, hogy ez reszben az o hibaja? Vagy csak hallgassak es turjem, hogy buzeransnak hivjon?
2018. jan. 26. 12:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
95%
szerintem az elég sokat mond hogy apád szerint a barátnőt keresni kell. nem lehet hogy kicsit nőgyűlölő? vagy csak szimplán nem tudja hogy működik egy kapcsolat? gondolom az utóbbi lehet, kiindulva abból, amit írtál (verések, fenyegetések). lehet neki is el kéne mennie pszichológushoz vagy párterápiára
2018. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kerdest mar mintha kiirtad volna egyszer🤔
2018. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
32%
Az, amiket összehordasz itt apádról, az alapján őrültek házában lenne a helye. Majd te, akit felvettek az egyetemre, oda is juttatod. Akinek különben jó élete van, állításod szerint. Nehogy azt mond már, hogy anyád azért nem vált el a rettenetes apádtól, és tűrte hogy verje, téged pedig hetente gyilkossággal fenyegessen, mert nem magyar. Még a végén kiderül, apád azért idegbeteg, mert te nem szexelsz.
2018. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, hogy még nem volt barátnőd! Inkább lenne büszke a fiára, hogy nem fekszik le fűvel-fával.


Szerinted mit lépne, ha elmondanád neki, hogy hibázott?

2018. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
25%
Eztet én nem értem, most nem áll fel neked vagy mi van, miért nem kell egy nuni!? De ha nem is kell, akkor is szerezz már egy rohadt barátnőt! Legalább édesapád kedvéért! A családi békéért!
2018. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
mindenképpen mond el neki, ha mered. nagy lépés lenne az éltedben. de mindenképpen nagyot nőnél a saját szemedben.
2018. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
a modellkedésből nem tudnál legalább egy szobát bérelni valahol? havi 100 ból már el lehet tengődni azért. szerintem elmebeteg az apukád. Ha te nem laknál már otthon, lehet, hogy anyukád is vissza tudna költözni külföldre. Nem tudom, mennyire vagytok életveszélyben, de nekem nagyon az az érzésem.
2018. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Apukád nem túl normális ha azt gondolja, hogy 13 éves kortól kötelező a barátnő. Próbálj már ne az áldozata lenni. És ne magyarázkodj! Mond meg neki, hogy épp a jövőddel vagy elfoglalva egyetemre mész, sportolsz és még jól is nézel ki különben nem alkalmaznának modellként. Próbálja már azt nézni mit értél el nem azzal baszogatni amid még nincs! Egy barátnő egyébként sem egy nagy teljesítmény. Majd ha találkozol olyan lánnyal akivel érdemes lesz foglalkozni lesz. Egyébkébt meg semmi köze hozzá és szakadjon le rólad. Ja és ne magából induljon ki aki béna csajokra pazarolta az idejét ebben a korban feltehetően a jövője építése helyett. 18 évesen a fiúk nagy részének még nincs is rendes kapcsolata. Még csak nem is vagy abban a korban, hogy ez megjegyzésre adjon okot. Egy ismerősöm 39 éves és még nem volt barátnője. Na az már tényleg gáz. De ehhez sincs senkinek köze, az ő élete. Azt is megmonhatod apádnak, hogy felvilágosult országban élünk ahol a melegek is köthetnek élettársi kapcsolatot hivatalosan. Szóval ez sem bűn és nem is lenne szégyellni való dolog. Aki ilyesmivel piszkálja a fiát meg nagyon primitív ember. Valószínű neki vannak nagyon komoly mentális problémái és baromi irigy lehet rád, hogy ilyen sikeres vagy. Ha te nem is így éled meg, de tudd, hogy az vagy. Nem tud mibe belekötni csak ebbe a hülyeségbe. Szerintem nagyon szánalmas. Rajtad meg látszik, hogy bánt a dolog ezért csinálja. Ha leperegne rólad nem mondogatná szerintem annyit. Sajnáld le az apádat és építsd a saját életedet. A lány dologra meg ne görcsölj rá. Majd lesz az is idővel. De apád akkor sem fog lenyugodni majd keres más okot amivel szekálhat. Legjobb ha nem foglalkozol vele.
2018. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Át kéne látnod, hogy itt nem az a lényeg, hogy nincs barátnőd. Ami mellesleg 22-23 éves korig normális. Hanem az, hogy apád piszkálni akar valamivel mert neki ez jól esik. Neked meg minél rosszabbul esik annál jobban fogja csinálni. Ha lesz barátnőd sem fog megváltozni a helyzet. Akkor valami mást fog kitalálni amivel piszkálhat. Ez erről szól. Teljesen mindegy mit mondasz meg neki, ő ettől nem fog megvilágosodni és abbahagyni vagy elgondolkozni milyen ember is ő. Az ilyen ember amit mond az mindig róla szól, nem arról akire monja. Inkább azt mond meg neki, hogy szégyellheti magát amiért így beszél a fiával és támogatás helyett sértegeti. Talán ő a meleg ha folyton monogatja. Nem kéne ezzel foglalkoznod. Ő ilyen szánalmas sz@r ember. Nem fog megváltozni. Tudom, hogy fáj de te döntöd el az áldozata leszel vagy sem. A helyedben kiröhögném és csak annyit mondanék, hogy mennyire szánalmas vagy apa! Velem anyám csinálta ezt. Hogy szerelmes vagyok az apámba meg a lányokat szeretem. Mikor lett barátom, másnaptól egy k@rv@ voltam. Szóval nem az volt a lényeg mit csináltam, hanem az, hogy levezethesse rajtam a frusztrációit. Ha megoldható menj koliba és költözz el. Nagyon káros az ilyen légkör hosszútávon.
2018. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!