Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam itthon, hogy az...

Elmondjam itthon, hogy az oktatóm folyamatosan aláz?

Figyelt kérdés

Apáék egyik ismerőse, hozzá járok vezetni. De folyamatosan aláz, beszólogat és kész stressz az egész vezetés.

Beszólogat, hogy járjak inkább gyalog, vagy biciklivel, meg hogyha ilyen béna vagyok, hiába megyek át a vizsgán, az első utamon összetöröm majd az autót... Persze, nem vezetek tökéletesen, de ha ő egyszer mutatja meg a parkolást, azt is telefonálás közben, akkor én 5 hét múlva nem biztos, hogy emlékezni fogok rá.

Apáéknak meg dicsér, hogy milyen jól vezetek és hogy ezt filmre lehetne venni. Szóval nem értem, nekik előadja, hogy simán mehetnék már vizsgára, engem pedig aláz, hogy sosem lesz így jogosítványom.

Csak félek, hogyha elmondom, nem hinnének nekem, azt hinnék, hogy így akarom tolni a vizsgát, vagy valami és utána még kellemetlenebb lenne ez az egész.


2016. márc. 4. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy ahogy ide ezt leírtad.Ne félj a szüleidtől.
2016. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hozzá van szokva, hogy az összes tanítványával így beszél, és szerintem a felét komolyan sem gondolja.
2016. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérd emg apádat, hogy menjen el veled egy órára és akkor teljesen tisztában lesz a képességeiddel és utána simán elmondhatod otthon mi a problémád.
2016. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Oké, hogy nem gondolja komolyan, de a vezetés terén így is kicsi az önbizalmam és a folyamatos beszólásoktól, piszkálásoktól nem lesz nagyobb...
2016. márc. 4. 14:57
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
vaagy nem akarja,hogy elbízd magad és egy ilyen primitív módszert használ ösztönzésre...a barátomnak is ilyen oktatója volt,állandóan szidta meg átkozta,utolsó órán dicsérte meg,addig mindig csak a baszogatás ment,de 30. órán elsőre átment a vizsgán...neki is ez volt a módszere,lehet a te oktatód is ilyen
2016. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el otthon. A vezetés nehéz ügy, én egy oktató miatt nem tanultam meg vezetni, pedig annyira nem is volt bunkó, de teljesen elhitette velem, hogy csak nagyon nehezen tanulnám meg a vezetést, így, miután beleraktam már nagyjából 150 ezer forintot, abbahagytam és nincs is kedvem újrakezdeni. Úgyhogy ne hagyd magad, csináld meg és szólj otthon, hogy mekkora bunkó apád haverja.
2016. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondd el, és keressetek másik oktatót, én biztosan nem hagynám, hogy ilyen alak tanítsa a fiamat vezetni.
2016. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem egy pedagógus alkat. A tanítás egyik lényege, hogy egészséges önbizalmat adjon a tanítványnak.
2016. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, 3 oktatóm volt, mind ezt csinálta. Volt, amelyik mondta, hogy nekem felesleges a KRESZ, közöltem, hogy akkor a Forma 1-ben fogom akkor tolni, mert oda az nem kell. (Nő vagyok egyébként.) Erre nem mondott semmit. Nyugodtan válaszolhatsz neki, ha eszedbe jut valami.


A vizsgán a vizsgabiztossal trécseltek, ott ugye nem oltogathatott. Utána le volt állva, hogy ilyen jól még sosem vezettem, mint a vizsgán (ami sikerült). Azt gondoltam magamban, hogy persze, azért, mert végre nem szólogatott be. :D :D :D


Elmondhatod otthon, de nem nagy az esély arra, hogy jobbat találj.


Arra viszont nagyon-nagyon figyelj oda, hogy elégszer gyakoroljatok el egy feladatot! Mondom, a harmadik oktatóm is ugyanúgy beszólogatott, mint az előző kettő, de az óra elejétől a végéig vezettünk, a forgalom közepén, és nem a városon kívül, és egy 45 perces órában legalább 3 parkolást csinálhattam. És jó tanácsokat is adott! Ez az, ami nem mindegy!

2016. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám el, csak oktatót váltanék. Bár nagy ívben ignorálni is lehet vagy visszaszólni :D Az enyém csak üvöltött, de az nem annyira zavart, lefoglalt a vezetés s megnyugtatott a saját motorom alattam :) Autónál azért más lehet.

Végül megbolondult az oktató és utasított, hogy egyedül tanuljak meg váltani illegálisan forgalomban, addig szóba se áll velem (szerintem váltani pont remekül tudtam, így nem igazán értettem. még csak az árokba se zúgtam bele, mint mások, max. túl sokat vártam a főútra behajtásnál).

Muszáj voltam iskolát váltani, féléves csúszás, mert ősz volt... Ez van.


Ja, azt elmondanám, hogy kétkulacsos, hazudós, bunkó fazon, neki is beolvasnék és mennék máshoz.


(A 2. oktatóm sem volt az igazi, ő túlságosan is jámbor volt, akkor se szólt, amikor még magam szerint is komoly hibát vétettem. De OK volt ez így is, vezetni úgyis a jogsi után tanul meg az ember igazán.)

2016. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!