Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Veletek is volt olyan, hogy...

Veletek is volt olyan, hogy majdnem öngyilkosok lettetek a szüleitek miatt?

Figyelt kérdés
Velem volt kétszer 3-4 hónapos periódus, amikor rengeteget bántottak, vertek, szidtak, porig aláztak. Máig rémálmaim vannak. Egyedül az tartott vissza, hogy nem akartam a pszichiátrián kikötni. De egyszer úgy megvert, hogy bevettem az összes gyógyszert itthon, de szerencsére csak hasmenésem lett, mert meghánytattam magam.
2018. jan. 27. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt de nem voltak ilyen durva eseteim mint nálad. Mindenesetre ha nem pszichiátria, pszichológussal át kéne beszélned ezeket, mert ez semmiképp sem normális és csak ő tud ebben segíteni. Remélem mi hamarabb elköltözöl onnan vagy már meg is tetted!
2018. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
de szerencsére csak hasmenésem lett, mert meghánytattam magam. És az hogyan? Széklethányás? V h sikerült hánytatva magadat hasmenést okozni. Ez fura volt,ne haragudj a megjegyzésért. Amugy igen volt ilyen gondolatom nekem is,de inkább leléptem.
2018. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Meghánytattam magamat, ezért nem szívódott fel annyira a gyógyszer. Mindösszesen hasmenésem lett csak. Illetve egy ideig görcsölt a gypmrom alja, meg kb. 3-4 hétig a vesém. De semmi komoly és már márciusban volt ez tavaly, azóta történtek cifrább dolgok is.

Még velük élek, sajnos.

2018. jan. 27. 20:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerencséd volt h volt annyi még benned tudatilag h meghánytattad magad.
2018. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Te nagyon messze voltal az ongyilkossagtol. Maradjon is igy, vagy legyen csak jobb.
2018. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem csak olyan volt hogy tök mindegynek éreztem hogy másnap felébredek-e vagy hogy holnap elüt-e egy kocsi vagy valami. Azért 8-10 évesen az is egy szint volt.
2018. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem leginkább a szüleidnek lenne szüksége pszichológusra. Persze ez csak akkor lenne lehetséges ha ők is akarnák. Te annyit tehetsz, hogy tedd rendbe magadban, hogy mikor van igazuk, és mikor van az, hogy csak a külső frusztrációjukat szadizzák le rajtad. Ez fontos lenne, hogy idővel fel tudd dolgozni az átélt eseményeket, és te majd képes legyél a saját családi életedet rendesebben élni. Ha nagykorú leszel igyekezz valami munkát találni, hogy el tudd tartani magad, és költözz el otthonról. Ha elviselhetetlenül durva a helyzet akkor szerintem a gyámhatóság, vagy az iskolában valamelyik tanárod biztosan segítene
2018. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 10 éves koromig három öngyilkossági kísérletem volt. Anyám szívgyógyszereit vettem be, de mindannyiszor kihánytam őket. Gyűlöltem velük élni. Apám állandóan vert, aminek a mai napig vannak nyomai a testemen, anyám meg szemet hunyt fölötte mert nem akarta belátni hogy rosszul ment férjhez. Amikor a harmadik kísérletnél kihánytam a gyógyszereket a takarómra éjjel, bejött a zajra és észrevette őket, de úgy tett mint aki elhiszi hogy túl sok vitamint szedtem be. Csak onnantól eltüntek otthonról a gyógyszerek.

Visszanézve több év távlatából, rosszul vagyok anyámtól.

Anyaként nincs az az isten, hogy ne vigyem azonnal orvoshoz a gyereket amint meglátok vagy 40 ugyanolyan apró fehér tablettát kihányva. De ő inkább magamra hagyott.

2018. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már nagykorú vagyok, annál rosszabb.
2018. jan. 28. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!