Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A ti szüleitek is el vannak...

A ti szüleitek is el vannak hidegülve egymástól, tőled?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos igen, pl: mikor fater hazajön melóból, csak mormog vmi "hello"-t az orra alatt aztán megy enni, aztán a dolgára, és ez az egész kommunikációnk egész nap. Anyuval szintúgy. + mindig veszekednek mindenen, pénzen, ha el kell menni vhova, ha leesik, eltörik vmi, semmi se jó... Főleg anyum kezdi, ő mindenből nagy ügyet csinál, és sajnos elég mocskos lett a szája utóbbi időkben, pl: mikor leejtettem a cserepet, azt mondta hogy a k***** isten b***** meg... Mindenért kiabál, semmi se jó neki. Ez idegbetegség lehet, vagy vmi lelkibaj, de orvoshoz nem fog elmenni vele, mert ugye a pszichológushoz csak hülyék járnak... Tehát nem tudok mit csinálni, egyre csak rosszabb a helyzet...

2017. dec. 21. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

Tehát aki pszichológushoz jár az hülye. Hát szerintem meg te vagy az, ilyen kijelentéssel.

Anyádék meg belefáradtak az életbe azért ilyenek.

2017. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
#1, ez nem a kérdező gondolata, hanem az édesanyjáé.
2017. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
1-es, szövegértés 0.
2017. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim szinte a teljes házasságukat így élték le.

Elválni sosem akartak,mertek.


Gyerekként szörnyű volt ezt látni,hogy egyik sem boldog igazán.

2017. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként igen,sajnos sok ember gondolkodik így,hogy "aki pszichológushoz jár az hülye".


Múltkor az egyik rokonommal beszélgettem arról,hogy régebben voltak gondjai a pánikbetegséggel,erre ő kikérte magának,hogy ő sosem volt pánikbeteg.

Mintha valami szégyen lenne beismerni.


Valószínűleg kiégett anyukád.

Nálunk is vannak ilyen dolgok,ha véletlenül összetörik valami,vagy kiömlik,akkor bolhából elefánt lesz...


Indulatkezelésre lenne szüksége.Ehhez nem kell feltétlen még pszichológushoz sem menni,a pszichiáter írhat fel neki nyugtatót.

2017. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb szülő sajnos ilyen lesz egymással vagy elválnak

Az én szüleim szinten veszekednek néha, faterom sokszor iszik, de mégse válnak.

Beszélgetni tudnak egymással de nem mindig szoktak meg én látom hogy szeretik egymást de sosem mondjak egymásnak. Nem ölelik egymást, max egy szájra puszi mikor mindig mennek dolgozni akkor így köszönnek el.

Elvileg szexelnek mer anyu szed gyógyszert.

De sokszor általában faterom generálja a veszekedést az alkohol miatt..

2017. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyenek.

Egyszer leestem a lépcsőn egy tányérral a kezemben, de tényleg elég durvát zakóztam, eszükbe se jutott megkérdezni, hogy amúgy nem törtem-e el valamimet, egyből ordítottak, hogy a tányérnak baja lett (random tescos tányér, nem valami családi örökség kategóriás herendi étkészlet..)

2017. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja meg annyit akartam meg mondani hogy anyukad elég fura.

Ha én le ejtek valamit és össze törik max én káromkodok aztán röhög egyet és mondja hogy nem baj mindenkivel meg esik meg hogy múltkor ő is eltört egy poharat.

2017. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére nem ilyen a helyzet. Persze vannak veszekedések meg minden,de melyik családban nincs?

Szex minimális,hiszen az öcsém velük alszik,az Ő kapcsolatuk inkább érzelmi alapú

2017. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Első: anyumék szerint :D


5-ös: és ha kiégett, akk ez az én bajom? most akk el kell viselnem egy életre a mocskos száját??? És hidd el, nem fog menni sem pszichiáterhez, sem pszichológushoz mikor fogorvoshoz se jár... Egy igazi fillérb*szó proli...

2017. dec. 22. 02:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!