Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nálatok volt olyan, hogy...

Nálatok volt olyan, hogy hajnalban felzavartak valami hülyeség miatt a szüleitek?

Figyelt kérdés

Most az volt, hogy hajanli kettőkor rángattak, hogy hol a macska, itt bent maradt-e. Bealudtam itt bent volt, de félkómásan fel kellett túrjam a házat, plusz ötkor úgyis kell apám, nem lett volna tragédia, ha egyszer bent marad. Ráadásul vissza se tudtam aludni.

Vissza se tudtam aludni.

Máskor meg az volt, hogy mondtam anyàmnak, hogy reggel 7-re megyek és megcsináljuk a beadandót, ezeg teljesen behülyült, hogy nem lesz kész, ezért fél 4-kor felrázott, hogy ő megcsinálja nekem, mi a cím.


2017. dec. 27. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem,az én szüleim normálisak
2017. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En csak anyammal elek 7 eves korom ota, de nem csinalt ilyet soha, csak ha tenyleg nagy baj volt. Pl "mamadat bevittek a korhazba" vagy o volt nagyon rosszul. Ilyen hulyesegek miatt nem szokasa felebreszteni
2017. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Vagy idd meg te a pálinkát, vagy dugd el előlük, de ez nagyon gáz így.
2017. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak akkor ébresztettek fel, ha tényleg valami fontos ok volt.
2017. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel fél 4 kor menj oda az alvó anyádhoz, kezdj el ordídani és rángasd, hogy PIRÍTÓST AKAROK CSEZDMEG. Fél perc múlva. Á bocsi mégse kell
2017. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
Van hogy random elkezdenek éjszaka ordibálni egymással. Faßa volt iskolás koromban erre felriadni mikor amúgy is korán keltem. Meg apám szokott hajnal 4kor elkezdeni járkálni meg fütyülni, magában beszélni, énekelni, csapkodni, na az is fenomenális főleg hogy ezt a konyhában teszi amit az én ágyamtól egy függöny választott el.
2017. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó, ez meg a másik. Én is a konyha mellett alszom. Ha apámra úgy jön rá, felkell hajnali 4-kor aztán csörömpöl, csoszog, rádiózik, zörög, ami jön.

Nem hiszem el, hogy nem jön rá, hogy ezzel felzavar. Tiszta hülye, lefekszik este 7-kor.

Aztán lecsesz, hogy miben fáradsz el, csqk iskolába jársz.

2017. dec. 27. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Hogy menni kell oviba.
2018. febr. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!