Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, a gyereketek haverjait...

Szülők, a gyereketek haverjait akármilyen gyakran szívesen látjátok a házatokban, vagy be van ez korlátozva?

Figyelt kérdés
Tekintve hogy normálisak, nem csinálnak semmi rosszat
2018. jan. 28. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ hány évesek. Viszonylag volt/van korlátozva hiszen amúgy egész nap itt lenne ami nem lenne baj de úgy sosem tanulnának
2018. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Valamilyen szinten bekorlátoznám, mert nem akarnám heti hét napon át etetni őket, sem kerülgetni őket. A lakásomban nyugalmat akarok. És legyen akármilyen szimpatikus is a gyerekem barátja, mégsem családtag. Ha heti kétszer-háromszor ott van nálunk, az még belefér.
2018. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

20 múlt fiam.

Nem zavarnak a barátai szívesen látom őket.Átjáróház van nálunk, gyakran 5-6-7 haverral.

És van fiamnak egy külön kis buli birodalma is ott is lóghatnak.

2018. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
49%
Az én lányom 13 a barátnőlye van háromszor, négyszer is itt van. Engem nem zavar, nyugisak, értelmesek és rendesen tanulnak is.
2018. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
97%

Barátnője

4 voltam

2018. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Heti pár óra.


Hétvégén pedig maximum egy délután, mert akkor örülök, hogy végre én is nyugiban lehetek, és nem szándékszom a fiaim meg a haverjainak az óbégatását hallgatni.

2018. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Hozzánk bármikor jöhetnek a barátaim, annyi, hogy előtte szólok itthon, hogy mikor jönnének és megbeszéljük, hogy az jó-e (pl. ha valami családi program van, rokonokat várunk vagy ilyesmi, akkor megbeszélünk egy másik napot vagy, ha én “szabad” vagyok csak nálunk valamiért nem jó, akkor másnál/városban találkozunk). Általában délután, kb. este 8-ig szoktak itt lenni, abszolút rendszertelenül, tehát valamikor heti többször, hétvégén vagy hétköznap találkozunk, de nem csak ők jönnek ide, hanem én is szoktam hozzájuk menni. Egymásnál aludni ritkábban szoktunk, legutóbb pl. szilveszterkor. Általában filmezünk, beszélgetünk vagy tanulunk a szobámban, úgyhogy nem zavarunk senkit. Inkább csak nassolni szoktunk (mindenki hoz magával valamit, én is készülök) vagy max. valami süti, szendvics, pogácsa stb., de nem szoktunk egymásnál ebédelni, vacsorázni (megkínáljuk egymást, de általában senki nem él vele). Úgyhogy a lényeg az, hogy az én szüleimet ez nem zavarja, sőt igazából örülnek is neki, hogy vannak barátaim és nem hülyeségeket csinálunk együtt, ők is kedvelik őket, mindig váltanak is néhány szót stb. és a barátaim szülein is ezt látom. Nálunk ebből nincsen semmilyen probléma.
2018. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18/L
2018. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Jöhetnek, de előtte egyeztetünk, hogy jó-e. Azért folyton persze, nem jó, ha itt vannak.
2018. jan. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
A nagyobbik fiam 17 éves a legjobb barátja egy elég rossz családból jön. Ő szinte folyton nálunk van. Heti háromszor, négyszer itt is alszik, suli után nálunk tanulnak együtt mert otthon sok testvére van akik mellett nem tudna tanulni. Én örülök ha nálunk van mert addig is tudom hogy jó helyen van.
2018. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!