Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogy fogadnátok ha...

Szülők! Ti hogy fogadnátok ha a kétgenerációs házatokban kialakítanátok a gyereketeknek a felső szintet, ő mégis közölné hogy el szeretne majd költözni?

Figyelt kérdés
Nagyon balhéznátok vagy elfogadnátok idővel?
2013. dec. 3. 18:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
attól függ. ha a vele való megbeszélés nélkül csináltuk, akkor igaza van.
2013. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltétek vele, hogy azért alakítjátok ki a felső szintet, hogy ő ott lakhasson, vagy csak Ti eldöntöttétek?
2013. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Aki ilyet csinál, az tuti balhézna.

De az ilyen szülő tipikusan már akkor eldönti ezt, amikor még a gyerek azt se tudja, hova menjen középiskolába... aztán koppan. És meg is érdemli.

2013. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

#1 jól írja, de kiegészíteném azzal, hogy ha esetleg a gyerek beleegyezésével történt a dolog, akkor még az is fontos, hogy volt-e már akkor jegyese/házastársa, stb..


Én sem örültem volna, ha a vőlegényem közölte volna, hogy márpedig az anyóséknál fogunk lakni, mert ők ezt már korábban eltervezték, és kész a ház.

2013. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Eleve nem alakítanám ki a szintet , mert egy gyerek se akar egy házban lakni a szüleivel még ha különbejáratos is...
2013. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%
Egyes vagyok. Nem voltam én se pontos. A válasz: nem fogadnám el és balhéznék. Akkor is ha neki van igaza.:))))
2013. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám, menjen. Nem is balhéztam, pedig elfértek volna itt is. Más városban akartak élni, dolgozni.

Meg kell azért egy olyan távolság, ahol nem lehet csak úgy papucsban átszaladni, felszaladni egymáshoz.

Nem tartom egészségesnek az együtt lakást. Szülő látja, mikor jönnek-mennek, éppen veszekszenek, délig alszanak,

éjjel élnek. Más életstílus, ahol nehéz az összecsiszolódás.

Nem lehetetlen, de nem is könnyű.

2013. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát itt a szülők nagyon meg akarják fogni a "gyermeküket" és ez a sok lóvé amit beleölnek az emeletbe elég nagy fegyver lesz a kezükben...
2013. dec. 3. 18:13
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Te vagy a "gyerek" párja? Ő a férfi? Jól tippelek?
2013. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ő a nő. Ráadásul a legkisebb "gyerek" és őt már meg akarják őrizni maguknak. Pedig már majdnem 30.
2013. dec. 3. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!