Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is ennyire hiú az...

Másnak is ennyire hiú az anyja (49N és 17L)?

Figyelt kérdés
Állítólag fiatalon nagyon szép volt (szerintem úgy nézett ki, mint Meryl Streep fiatalon), annyira, hogy középiskolában az iskolai szépségversenyen különdíjas volt. Lehet, hogy csak az utóbbi 1-2 évben vettem észre vagy csak most lett ilyen, de annyira hiú, hogy még a sarki boltba se megy le smink nélkül ("neki már nincs olyan bőre, amit mutogatna"), és mindig csak felöltözve jár-kel a lakásban is (bevallottan szégyelli az alakját, pedig nem kövér). A legutóbbi osztálytalálkozójáról azt mesélte, hogy milyen jól esett látnia, hogy a lány, aki szebb volt nála az osztályba, egy "kövér tehén lett, borzasztó ízléssel". Minden nőnek (barátnőnek, rokonnak) kielemzi az alakját és az arcát. A bátyám barátnőjére van nagyon kihegyezve, szerinte anorexiás (amúgy tényleg elég vékony, de egészségesnek látszik és jó étvággyal eszik), és a mindig mondja neki, hogy egyen többet, és kérdezi, hogy hogyan lehet ilyen vékony hány kg stb. Rám is szokott megjegyzéseket tenni, amik bókok akarnak lenni, de inkább sértésnek hangzanak "olyan jól áll neked, hogy ilyen pufi arcod van" "jó dolog, hogy van rajtad egy husika, csak a kutyák játszanak csontokkal" 167 centi vagyok és 60 kg... Az utóbbi hónapokban lefogyott, akkor szokott rá a miniszoknyára harisnyával és hosszú csizmával (évek óta nem láttam őt szoknyában), és eddig mindig piszkált a súlyommal, de most kijelentette, hogy túl sovány vagyok, mert kicsik rám a ruhái.
2018. febr. 3. 11:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*izé, őrá az én ruháim
2018. febr. 3. 11:24
 2/17 A kérdező kommentje:
Annyit írnék a védelmére, hogy gyerekként meghallotta, ahogy a saját anyja csúnyának nevezte, amikor azt hitte, hogy az anyám nem hallja. A nagymamám tényleg gyönyörű volt.
2018. febr. 3. 11:30
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Normális. Miért szerinted inkább burkában járjon vagy temesse magát?
2018. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Én azért annyira nem örülnék, ha miniszoknyában járna az anyám télen.

Az épp csak térd felett/térdnél végződő szoknyák már túl vén-nyanyásak vajon egy majdnem 50 éves nőnél? Mert akkor én is az vagyok, 23 évesen.

EZ NEM AZT JELENTI? HOGY BURKÁBAN JÁRJON. De könyörgöm, a kettő közt általában létezik átmenet is.


Egyébként nem ilyen hiú, de mást jobban szeret kritizálni külsőben.

2018. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom, hogy szeretne csinos maradni. De ő annak örül, ha a közelében lévő nőkre tehet megjegyzést, hogy milyen slamposak és kövérek...


Azon kívül, nem tartom reálisnak, hogy valaki a fia húszéves barátnőjére féltékeny, mert jobban néz ki, mint ő.

2018. febr. 3. 11:45
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem vicces anyukad :D
2018. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg nem anyukád a hiú, hanem te vagy rá féltékeny, mert szürke egérke lehetsz mellette. Tipikus pocskondiázzuk anyut szöveg.
2018. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá féltékeny, mondjuk nagyon zavarnak a megjegyzései a külsőmmel kapcsolatban. És nem egy ember mondta, hogy szép vagyok.
2018. febr. 3. 12:14
 9/17 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban mindig csodáltam, hogy milyen csinos és milyen szép ruhákban jár mindig. Inkább az zavar, hogy nem tud úgy megdicsérni, hogy közben ne mondana valami bántót (pl. jövök a fodrásztól) "Olyan jó lett a hajad, máskor mindig olyan, mintha zsíros lenne" vagy sokáig le akart beszélni a rövidnadrágról, mondván "vaskosak hozzá a lábaim", aztán vettem egyet, és megdicsértek, hogy milyen jól áll.
2018. febr. 3. 12:17
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Anyukádnak valószínűleg nincs semmi önbizalma, amit azzal próbál orvosolni, hogy mindenki mást leszól, különbnek érezve magát a slamposoktól, véznáktól, dagiktól. Ez a bóknak álcázott szurkálódás meg végképp szánalmas kis játszma. Én biztosan visszavágnék hasonlókat, de tény, hogy én nem viselem el az ilyen játszmázós, őszintétlen némbereket.
2018. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!