Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám miért utal ennyire?...

Az anyám miért utal ennyire? Egy hisztis hárpia, a barátnőim miatta nem járnak hozzánk. Masnak is van ilyen fogyatekos anyja?

Figyelt kérdés
Valamiert nagyon beképzelt. Pedig csak annyi van az eleteben h megszült egy gyereket engem. Pasijai mind szakitottsk vele. Naponta vannak hisztijei h csapkodja az ajtokat meg olyanokat mondd h alig varja h elkoltozzek koleszba h nyugodtan élhessen. A barátnői elott meg a neten meg győzi írogatni nekem a sziveket. Undorító egy anya szerintem. Hihetetlen stresszes az eletem miatta, senkinek nem szólhatok mert kitagad aztmondta. Sokszor azt mondja h patkány vagyok. Ez az anyamtol nagyon fáj. Srmmi rosszar soha nem csinaltam. 15 vagyok es nincs baratom nem cigizek iszok stb. Jegyein is jok. Akkor miert utal?? Sokszor arra gondolok h el akart vetetni csak nem volt ra penze es ennyire ruhell miatta. Naponta sirok. Meg akarok halni.

2017. jún. 27. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Képmutató rißßanc.Amint lesz mód lépj le és kapcsolat megszakít (tel. szám,közösségi média,stb storno).
2017. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát az lesz. Mar alig várom
2017. jún. 27. 19:37
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha nyugodtabb napja lesz, és te is lehiggadsz, próbáld meg leültetni, és megkérdezni, mi a valódi problémája, mert igen nagy az esélye, hogy nem te vagy. Éppen csak rajtad vezet le valamit, aminek hozzád az égvilágon semmi köze, mert éppen te vagy ott.


Fontos, hogy egy ilyen beszélgetéshez nyugodt légkört teremtsetek, és mindketten próbáljatok lépni a másik felé, vagy legalább meghallgatni egymást. Tudom, hogy iszonyatosan nehéz, de meg kell próbálnotok, mert neked egy édesanyád van, neki pedig egy gyereke, csak ti vagytok egymásnak, mint család.


Ha ez nem használ többszöri próbálkozás után sem, húzd ki az érettségiig, válassz egy távoli egyetemet, és próbálj anyagilag annyira függetlenedni, amennyire csak lehet. Az idő és a távolság a legmakacsabbakat is megukhoz téríti, később nagyon meg fogja majd bánni, hogy most így viselkedett veled. De erre magától kell rájönnie.

2017. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehet az, hogy depresszióba van amiatt, mert a szuletesed elott mas (szamara kedvezőbb) élete volt?

Nincs pszichés betegsége?

Persze, megvetendo, hogy egy anya igy viselkedik a gyermekével, de ne monoperspektivabol spekulaljunk, hanem tobből, például az anya szemszögéből.


Az en anyukám is ilyen, volt velem miután meghalt apukám es depressziós lett. Kapott Frontint, szepen feldolgozta es most úgymond normalis a viszonyunk.


Szokott verni? Mindig ilyen? Neha kimutatja szeretetét?


Kérlek őszintén válaszolj a kérdésekre.

2017. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Édesanyád beteg (nagyon beteg).

Igyekezz minél előbb saját lábra állni és teljesen függetlenedni tőle (ha nem teszed, akkor nagyon könnyen te is hasonlóan megbetegedhetsz mint most ő).

(Ha meg nagyobb leszel, tapasztal, lesz egzisztenciád, talán megfogod őt érteni sőt, talán még segíted is, ha lehetőséged lesz rá).

Sok erőt és kitartást kívánok (nagy szükséged lesz rá).

2017. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Valamiből csak eltart téged, nem?:-) Miért is gondolod, hogy te vagy az élete egyetlen teljesítménye?:D
2017. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Már ahogy édesanyádat nevezed ,,hisztis hárpia " valószinüleg megvan neki is a véleménye rólad és teis hasonlóan viselkedsz vele pl rácsapod az ajtót ,kiabálsz vele stb.

Valószinüleg a párkapcsolata kudarcait rajtad vezeti le ez tény :(

Próbálj meg vele beszélni , remélem rendeződik a viszonyotok ...ilyet meg ne mondj h el akart vetetni ne GONDOLD TÚL a dolgokat .....

2017. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Rajtam is levezette tinikent. Most meg mar semmi problema, szinte szuper a kapcsolatunk. Szerintem nagyban hozzatartozik az is h baromi onallo vagyok (20) tehat nincs igazabol sok dolga velem. :D
2017. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a mostohaanyám bozsákja voltam hét éven át... amióta elköltöztem, nem is beszélek vele.


Ő is üvöltött, állandóan belekötött, amit csináltam, leszarozta a munkám, tehetségtelennek nevezett, és állandóan mondogatta, hogy húzzak már el.

A gyerekeivel is hsonlóan bánik, csak velük kevésbé durván.


Ez van, vannak ilyen emberek, én látni sem akarom többé az életben. Barátai persze nincsenek - vajon miért? Áh...

2017. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Verni nem szokott, tudja hogy szólnék valakinek. Igen mindig ilyen ja kivéve mások előtt. Én nem csapkodom előtte az ajtót, akkora pofont kapnek vagy mar koltoztetne is ki, ha csak egy kicsi részét is visszaadnám neki abbol, amit o csinal velem. Vele nem lehet beszelni. Egy, soha nem nyugodt. Ketto amint leulok melle es megkerdezem kedvesen!h mi a baja azonnal kiabalni kezd h Hogy mersz ilyet kérdezni, es bemegy a szobájába. Hétvégenként mindketten a sajat szobankban vagyunk, mondta h csak akkor megy ki amikor nem vagyok itthon. Ez nem normalis
2017. jún. 28. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!