Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám azt állítja hogy az én...

Apám azt állítja hogy az én dolgom csak a takarítás, ezért nem is kell ügyelnie a rendre. Igaza van?

Figyelt kérdés
Apám azt mondja, hogy én se ügyelek a kocsijára, amikor sáros cipővel belelépek (ami nem igaz, de teljesen sem tiszta ilyenkor a csizma vagy cipő talpa), ezért ő se ügyel arra, hogy miután én az egész házat kitakarítottam tisztaság maradjon. Direkt bejön sáros cipővel, lemorzsolja a kaját a padlóra stb.
2018. febr. 3. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját részemet takarítanám. A gyermeke vagyok, nem a csicskája.
2018. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Apad egy idiota, rabszolganak nez.
2018. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Here.. Költözz el,v ha tiéd a ház ne takarits és dobd ki,az ilyen éhen döglik nők nélkül de kb lábtörlőnek használja őket..
2018. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alap, hogy egymás munkáját tiszteljük meg. Aki ezt nem érti, azon úgyse lehet segíteni, egy bunkó barom.

Költözz el minél hamarabb, akkor majd úgy mocskol ahogy akar.

2018. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs igaza. :)
2018. febr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd mutasd be neki a felmosót, porszívót. Nincsen igaza, mások munkáját tisztelni kell. Mégis, mikor takarította ki utoljára a kocsit? Az mennyi idő? Te hányszor takarítod ki a házat? Többször? És az mennyi idő? Takarítsd ki a saját szobádat, mindent csak saját magadnak csináld egy ideig, hogy azt a koszt tüntedd el egyedül, amit te okozol.
2018. febr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!