Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért velem takarítatt (? )...

Miért velem takarítatt (? ) anyukám?

Figyelt kérdés
Pénteken hulla fáradtan értem haza és ahelyett, hogy lepihentem volna, máris küldött takarítani. Sokat segítek a házimunkában is (elmosogatok, elrendezem a ruháimat és a ruháikat is, felporszívózok, kutyátsétáltatok, kutyákat etetek). Meg egyszer tanulás helyett takarítottam és utána leszidott, hogy miért nem tudom normálisan megtanulni. 11/L

2017. okt. 29. 19:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja meg ha egy könyv van a szőnyeg szélén, akkor is leszid, mert mi a fr@ncért van ott, és emiatt egyszer elmondott mindennek.
2017. okt. 29. 19:54
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
"Kedves olvasóink! Az imént látott kérdés társadalmunk nagy problémáiról adott egy kis ízelítőt. Ahol a gyerekek éjjel-nappal alvás nélkül folyamatosan dolgoznak. Ezért úgy gondolom hogy a szülőket minimum 15 év börtönre, maximum halál büntire kell ítélni. A gyerekeknek egy telefont a kezébe nyomni és hagyni, hogy azt csináljanak amit akarnak. Majd a szülő eltakarít a kölke után és kétszer is meggondolja hogy húzzon e kotont. A kérdezőt a családból azonnal ki kell emelni mert ez egyértelműen gyerek kinzás." ...... És moa főbb híreink következnek....
2017. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Elnézés kedves olvasóink nem moa hanem most-ot akartunk írni.
2017. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk le!

Nem vagyok elkényeztetett, 2 éve magamra, illetve rájuk takarítok. Nem szoktam sokat telefonozni, inkább olvasok, vagy rajzolok, vagy kutyázok. Jó, van egy pár dolgom, amire egy 11 éves gyerek vágyott is valaha. Egyke vagyok, elvileg jól nevelt.

2017. okt. 29. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez az oldal nem neked való.
2017. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Kezdjük ,kutyák tieid is vagy a tied ,igy az nem házi munka hogy eteted,sétáltatod ,hanem köteleség,ruháid elrendezése se házi munka segités szintén te dolgod ,


Házimunka itt mosogatás ,és porszivozás ,ami ráért volna később is ,vagy másnap ha fáradt voltál sulitol .


Könyv földön miért baj mert elbukik valaki bene,illetve tönkre mehet a könyv .

2017. okt. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Könyvet is csak azért szoktam a földre rakni, mert nem fér el sehol.

De aznap kellett mindent megcsinálni. Szó szerint mindent.

2017. okt. 30. 06:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Részvétem… :(


Jó dolog, ha a szülő kicsit munkára és rendre neveli a gyereket, de itt egy kicsit már túlzásba vitték.


Próbáld meg higgadtan elmondani, hogy szívesen segítesz, de neked is kell némi pihenés, és a takarítás-rendrakás


NEM

MEHET

A TANULÁS

KÁRÁRA.


<3

2017. okt. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem normális, hogy a 11 éves gyerekre hárítják ezt a sok munkát...
2017. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló ezt most gúnyból mondtad?
2017. okt. 30. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!