Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lerészegedtem anyámék most le...

Lerészegedtem anyámék most le fognak szidni?

Figyelt kérdés

Az volt,hogy a család elutazott pénteken és szombat reggel jöttek haza,és én pénteken elmentem egy buliba ahol lerészegedtem egy kicsit.Szombaton másnapos voltam,de nem tűnt fel a szüleimnek.Csak ma kérdezte apa,hogy nem-e fogyott el a pálinkája amit otthon tartott és mondtam neki,hogy nem,de nem nagyon hitte el.Szerintetek ha kiderül,hogy azt ittuk a bulin menyire fognak szidni?

14F



2018. febr. 3. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Azért fog lebaszni, mert hazudtál neki.
2018. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Szegény szüleid hogy ilyen szégyen gyerekük van:-(
2018. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Egyetértek az első válaszolóval. Másik miért menő manapság m ár a 14 fiuknál lányoknál,gyerekeknél a lerészegedés ennyire,ja h alkohilsták országa lettünk ez a minta. De közben huszon évesek itt picsognak h anyu nem engedi buliba meg fiuval aludni,röhely az egész :D :O
2018. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
"Másik miért menő manapság m ár a 14 fiuknál lányoknál" Manapság? Harminc éve is elég gyakori volt...
2018. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered őket, Te tudod, hogy mennyire fognak "lebaszni" :)
2018. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondtad meg neki, amikor megkérdezte? Most már úgyis mindegy, hogy megszidnak vagy nem, de ha még egyszer megkérdi, mondd el az igazságot.
2018. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha lenne gyerekem és 14 évesen lerészegedne irtó nagy balhét rendeznék akkor is, ha itthonról nyúlta le a pálinkát, akkor is, ha nem. Remélem jól "leb.asz". Meg is érdemled.
2018. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

"Másik miért menő manapság m ár a 14 fiuknál lányoknál" Manapság? Harminc éve is elég gyakori volt...

Érdekes mi nem részegedtünk le 14 évesen,de emberek is lettünk,nem alkoholisták,lehet nullázni,de ugy tünik tényleg ez a szinvonal h a 14 éves igyon csak,akkor vigyük le a piát 12 éves korig és adjuk a gyereknek,szülök is isznak hát nem mindegy. De azért felnőtteket meg nem hagyjuk élni, de a 14 éves kisgyerek piál az tök normális, forditva a lovon.. Uram Jézus . Jobb h elmegyünk innen tavasszal..

2018. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Az egyik, hogy ilyen idősen 1. elszöktél 2. berúgtál. 3. hazudsz, többször is 4. lopsz a szüleidtől.

Ez nálam nem egy enyje-bejnye dolog, ne csodálkozz, ha a körmödre néznek ezek után.

2018. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem unod még?Gondolom ezt is te írtad ki.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2018. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!