Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lerészegedtem anyámék most le...

Lerészegedtem anyámék most le fognak szidni?

Figyelt kérdés

Az volt,hogy a család elutazott pénteken és szombat reggel jöttek haza,és én pénteken elmentem egy buliba ahol lerészegedtem egy kicsit.Szombaton másnapos voltam,de nem tűnt fel a szüleimnek.Csak ma kérdezte apa,hogy nem-e fogyott el a pálinkája amit otthon tartott és mondtam neki,hogy nem,de nem nagyon hitte el.Szerintetek ha kiderül,hogy azt ittuk a bulin menyire fognak szidni?

14F



2018. febr. 3. 18:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

67%


Lehet te nem, én elég gyakran láttam ilyet. Főleg faluhelyen, ahol simán adták a felest a 13 évesnek. És nem írtam azt, hogy ezt normálisnak tartom...értő olvasás (és fogalmazás).

2018. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha az én fiam lennél mehetnél a pincébe egész hétvéfén kaja minden nélkül. Mit képzelsz? Aztán kitornem a fogad! Regen volt fegyelem!
2018. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó a verés nem fegyelem.. Lehet normálisan is a szulo példát mutat. Én 27 éve nem mentem haza olyan csodálatsan fegyelmeztek az alkoholisata apámék..
2018. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
talán fáj beismerni a drága egódnak hogy ők neveltek jól téged mi??! Hát mi a lókaka van itten má ??
2018. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Azért csodás, hogy a nagy antialkoholisták szerint az rendben van, ha valaki veréssel fegyelmez. :D


Régen is ugyanígy ittak a fiatalok, csak akkor nem volt még gyakorikerdesek.hu, ahol mindenki elpanaszolhatta, hogy ezek a mai fiatalok mekkora semmire kellők.

Én is berúgtam 15 évesen, lány létemre, orvos szülők gyerekeként. Nem dicsértek meg, de nem is voltam elhordva mindennek... Szerintem sokkal jobb, ha a gyerek megtanulja, hogy hol a határ, minthogy ahogy 18 lesz és elmegy egyetemre, hullarészegre issza magát idegenek között, mert előtte anyuciék egy üveg sört sem engedtek.


Ma már van két gyerekem és nem azt mondom, hogy majd én fogok nekik menni a boltba alkoholért, de nem is fogok napokig tartó cirkuszt rendezni, amiért kipróbálták. Hiszen ami tilos, az sokkal jobban vonzza majd őket úgyis.

2018. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14%
Az én fiam soha nem ivott alkoholt. Egyszer próbálta meg majdnem agyonvertem. Nem próbálta ki felnőtt korában sem. Megértette hogy nem jó dolog, így neveltem hogy egy életre is felfogja hogy nem jó. Ha most kiprobalna most is agyonvernem. Ha szep szobol nem ert majd az ostorbol fog. Nem is lett ilyen gyonge alak mint a mostani fiatalok , komoly muvelt csaladapa lett csodalatos feleseggel.
2018. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő válaszoló /kedves "apuka"/ azt hiszem hogyha én a gyereked helyébe lettem volna nem úsztad volna meg törött orr nélkül. Aki tiltással nevel, hazudni tanít. De mi az hogy ne igyon soha alkoholt? Felelős alkoholfogyasztásról hallottál már? Azt kell megtanítani hogy hol van az elég, nem azt hogy nem kell inni, te idióta fxszkalap.
2018. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

talán fáj beismerni a drága egódnak hogy ők neveltek jól téged mi??! Hát mi a lókaka van itten má ??

Aha hogy a piás apám naponta összevert,a csodás anyukám meg bambán nézte mert addig se őt ütötte,hát csodálatos nevelés volt,kb leköpném őket,igaz 27 rájuk se néztem. Nem bántam mreg és képzeld nekem is csodálatos férjem lett és néha megiszik egy sört mégse agressziv alkoholista..

2018. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!