Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért indul itt ki kb. mindenk...

Miért indul itt ki kb. mindenki, hogy együtt alvás=szex?

Figyelt kérdés
Most egyáltalán nem magam miatt kérdezem, ez már engem nem is nagyon érint (19F), de nagyon érdekelne, mert engem meglep. Csomószor olvasni, hogy xy leírja, hogy együtt alvás szex nélkül kommentbe meg mindjárt jönnek, hogy "ugye ezt te sem gondoltad komolyan?". Én annó 4 hónap után aludtam együtt barátnőmmel először, utána kb. 2 hetente hétvégente rendszeresen, és fu úgy a 7-8. hónap után szexeltünk először. És az első 4-5 együtt alváskor még csak intimebb helyen egymáshoz se értünk. Se én szüleim se övéi alapból nem is feltételezték egyébként, hogy mi lefeküdnénk, amikor már kb. 3 hónap rendszeres együtt alvás után megtörtént anyám tökre meg volt lepődve. (nem rossz értelemben, csak meglepődve)

2018. febr. 4. 18:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
20%
Mert különben semmi értelme. Csak kisgyerekes felvágáshoz jo: Huuu mi már együtt aludtunk.
2018. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%
Mert tapasztalatból írják. Nálunk is így indult hogy jaj csak alszunk. De hát ugyebár két hormontól fűtött tininél általában ez nem elég. Igaz hogy nappal is áll de azért így mégis egyszerűbb fölfedezni egymást. Meg különben is egy kapcsolatban ez után már a szex jön tehát előbb utóbb úgy is bekövetkezik. Persze vannak más esetek is de nem a ti példátok az átlag.
2018. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
22%

Alapból a szexszel nincs nagy baj 16 év körül, de felnőttesdit nem kell játszani ottalvással.


Amúgy meg ottalvás 99% szex :D

2018. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Úgy látszik, sokszor nem ez van s az emberek ezekből indulnak ki.

Én nem, mert én olyan vagyok, mint te, az együttalvásnak nekem nulla köze van a szexhez. Az elsőnek nincs igaza, nem vág fel vele az ember, csak szeret együttaludni, mert az jó (már amikor, én szinte mindig kizárólag egyedül alszom, a saját ágyamban, a saját szobámban. attól még szeretem a páromat meg minden, de épp elég a saját végtagjaimat is elrendezni az ágyban, két embernél ez nekem már komplikált, plusz nem is alszunk ugyanabban az időben).

2018. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem arra gondolnak, hogy nagy a kísértés.
2018. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Végre valaki, aki így gondolja. Elcsépelt klisé, de igaz: manapság a tinik túl korán, éretlenül kezdenek dugni, mint a nyulak. Az ezt megelőző fázisokat kihagyják, mert nekik aztán feltétlenül muszáj felnőttet játszaniuk. Sajnálom azokat, akik elképzelni sem tudják, mennyi mindent tud csinálni két szerelmes ember szex nélkül is.
2018. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Persze, sok mindet, Főleg az ágyon kívül.
2018. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
Ezt én sem értem, én is pár hónap után feküdtem le az első komolyabb barátommal, előtte együtt nyaraltunk, sátoroztunk egy hétig, koncertek után együtt aludtunk, és csak simán egymáshoz bújtunk meg simogattuk egymást... Őszintén szólva, így 40 felé közeledve meg már annyira sem érdekel a szex, és engem is nagyon zavar, hogy csomó embernél egy kapcsolat csak a szexről szól, csak az a fontos benne. Nekem a szex egy mellékes dolog, sokkal fontosabb, hogy az ágyban este, sötétben csomó olyan dolgot tud megbeszélni az ember, amit máskor nem. Időnként örülök, ha arról olvasok, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen ember a földön. (39/n)
2018. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
8: Pedig ha van, akivel összebújsz, akkor már tudhatod, hogy nem te vagy az egyetlen ilyen ember a Földön.:)
2018. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ebből indulok ki. Párommal távkapcsolatban vagyunk, az első pár hónapban havonta egyszer-kétszer aludtunk együtt. Azt persze nem tagadom le, hogy nem csókolt meg vagy nem simogatott, de ennél tovább csak egy évvel később mentünk, mert akkor álltam készen. Mindenki akkor teszi meg a dolgot, amikor készen áll rá. Sajnos manapság a legtöbben már túl hamar készen állnak, ebből indulnak ki.
2018. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!