Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerek és apja kapcsolat?

Gyerek és apja kapcsolat?

Figyelt kérdés
Üdv. A kérdésem. Külön mentünk a volt urammal. Van egy kislányunk. Gyerektartást fizeti. Előtte letagadta a lányt hogy nem az övé. Perre mentünk ott elismerte hogy az övé. Mondtam legyen akkor dns teszt állunk elé. Ez nem lett. A mostani barátnője akivel már jópárszor szakított, azt terjeszti nem a volt uramtól van a lány. Ha véletlen és ritkán ott a gyerek a nő mutogatja a lányt mindenkinek hogy nem az apjától van. Mit lehet tenni? Mert veszekedés se old meg semmit. Mit lehet tenni?
2018. febr. 4. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell foglalkozni vele.
2018. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem engedném oda a gyereket a nőt meg picit meg rendezném.. Nem a nyúl viszi a puskát,az uj macák sokat képzelnek magukrol, de szétvernek családokat..
2018. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Józan paraszti eszem azt mondja. Nem kéne. A gyerekért ölni tudok. Engem mindennek elhordott már. Ez nem is érdekelne.Csak mikor a gyerekem és az apja közé áll az már durva.
2018. febr. 4. 20:18
 4/18 anonim ***** válasza:
A volt férjed jol keres? Az szokott inditék lenni h el kell a gyereket távolitani,mert jon az uj..
2018. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Aránylag jól keres. Nem él együtt a nővel. Otthagyta. Kamionos és k..ik azért. Összejárnak hétvégente mert kell valaki...
2018. febr. 4. 20:21
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát örülj h megszabadultál tőle..
2018. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha én szétmennék a gyerekeim apjával és az új hölgyemény ilyeneket állítana, nem lenne vele a párom. Ez a lányod apjának a hibája, hogy ezt megengedi.
2018. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Én beszélnék vele, ha még 1 ilyen rágalmazás tudomásodra jut, olyan pert akasztanék a nyakába-attól kódulna. Lehet visszavenne az arcából. Persze ehhez az is kell, biztos legyél az apaságban.
2018. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az is eleg baj a kislanynak, ha az anyjat szidjak! Nem hogy meg ez... maradando serulest okoz... elvalt szulok gyerekekent felnove tudom mirol beszelek.
2018. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok abba hogy ő az apa. Mikor a gyerektartás per volt bíztam benne hogy lesz dns teszt is. De ő ott teljes elismerte ő az apja. A nő másnap otthagyta ez miatt. A peren gondolkodok. Nyernék mert minden engem igazol. Csak hallom miket mond a nő. De hogy bizonyítsam?
2018. febr. 4. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!