Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa nagyon haragszik rám. Mit...

Apa nagyon haragszik rám. Mit csináljak, hogy ne haragudjon?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt mondtam neki,hogy utálom,mert felidegesített.Nagyon megharagudott nem is szól hozzám,nem hagyja hogy megöleljem és nem is bocsájt meg, szerintem ez nem csak egy szimpla vita,hanem ő tényleg komolyan veszi. Aki tud valami jó ötletek ,amivel kiengeztelhetném,kérem írjon. De ne olyanokat,hogy az idő múlásával csak jobb lehet,vagy majd megbocsájt. Nagyon sürgős ,mert nekem 3 nap múlva zongora vizsgám és nem tudnék úgy kiállni,hogy ő nem támagat. Előre is nagyon köszönöm!

2018. jan. 28. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Áll elé és mondd hogy elnézést kérsz hogy elragadtattad magad és ilyet mondtál, nem gondoltad komolyan. Biztos nagyon rosszul esett neki de meg fog enyhülni.
2018. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Te talán nem haragudnál ha valamelyik szülőd azt mondaná neked hogy utál? Szerintem hatalmasat csalódott benned, én ezt szülőként sosem heverném ki, bennem maradna a tüske.
2018. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd, majd elmúlik. Utána lehet tőle bocsánatot kérni.
2018. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Ne írjatok ezt, ne írjatok azt...de azért siessetek mert dolgom van nemsokára.... Igenis királylány, mit parancsolsz még, mit tehetünk érted?
2018. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Próbálj így közeledni hozzá

[link]


De kettőnk közt maradjon, ha nekem mondod ezt az amerikanizmust, akkora pofont kapsz, hogy elszáll a fejed.

2018. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyukámnak egyszer azt mondtam,hogy mar nem szeretem persze csak azert mert ideges voltam de kesobb megbeszeltuk:D bar lehet benne is kegnaradt de nem vette komolyan annyira szerintem.
2018. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!