Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Velem van a baj?

Mit tegyek? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Anyám egyfolytában ideges, mimdig mindenkivel veszekszik. Bármi történik, arról vagy én, vagy apa tehetünk.

Mimdig engem tol le, és piszkál mimdenért, de ha a tesóim hülyeséget csinálnak (10/l 8/f) és apa vagy én rájok szolunk, akkor már rögtön problémázik, hogy miért "b@sszuk le őket mindig".

Ha itt vannak a barátaim, és pl halja amiről beszélünk bunkó stílusban megjegyzeseket fűz hozzá, hogy kinek milyen rossz ízlése van, meg hogy milyen baromságokat szeretnek. És ezt előttük.

Velem van a baj, vagy ha nem akkor mit csináljak?


13/l



2018. jan. 29. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

beszéltél már vele erről?

esetleg csinálhatnátok egy közös progit, és meg tudnátok beszélni, kicsit kikapcsolna ő is, nem lenne ideges. Wellness? Shopping? Mozi?

2018. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hétvégén voltunk Welness hotelben hogy majd kikapcsolódunk. Hát nem tom... Szerintem nem lett belőle kikapcsolódás mert végig stresszelte/veszekedte
2018. jan. 29. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Te nem sokat tehetsz.

Apádnak kéne helyre tennie.

2018. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!