Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Nem merem anyukámn...

Mit tegyek? Nem merem anyukámnak megmondani hogy mit gondolok a mostoha apukámról!

Figyelt kérdés

Anyukáman mindenél jobban szeretem 12 éves vagyok és fiú! Anyukám most szült gyereket neki ezért nem akarom hogy miattam váljanak el de azt sem szeretném hogy én ilyen legyek tudom hogy ciki de mikor szóba kerül mindig sírok és nem merem megmondani a gondolataim.

Válaszokat köszönöm (12F)


2018. febr. 5. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Miért mit gondolsz róla?
2018. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
A velemenyed megmondhatod, ha nem bantoan fogalmazol, de mitol lenne jobb neked? Semmivel. Azonban ha bantalmaz teged a nevelo apad, AZONNAL szolj Anyudnak!
2018. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Anyukád tudja, mit érzel, nem kell elmondani... Nehéz helyzetben vagy, kistestvér is, nehéz kamaszévek.. remélem van külön szobád, ahol tudsz szépen építkezni, tanulni, olyannal foglalkozni, mait szeretsz - jobb lesz később, legyél erős. Mi szeretnél lenni? Mi a kedvenc tantárgyad?
2018. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj vele, ami ennyire felzaklatott, hogy sírsz?
2018. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd.meg mindenki segíteni.akar próbál hogyha el is olvastad őket akkor legalább írj nekik vissza
2018. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha a fütyidhez nyúlkál, akkor ne anyádnak, hanem egyből a rendőröknek szólj.
2018. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szedd össze a gondolataid és egy olyan pillanatban beszélgess anyuddal amikor nem a picivel foglalkozik.
2018. febr. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi a naaagy problémád?!


Anélkül nem fogunk érdemi tanácsot adni.


Ha a szokásos féltékenység, hát így jártál, majd kinövöd, ha kiabál veled, az már kellemetlenebb, de semmi változás nem lesz (tapasztalat).

Ha kezet emel rád, akkor se várj túl sok változást... :(

2018. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Igen van szobám. Amúgy profi kosaras akatok lenni és ő ebben is megaladájoz mert anyum megkéri hogy vigyen el edzésre és nem visz el így sétálhatok 1 órát edzés előtt meg mondjuk ilyenek a problémáim.
2018. febr. 12. 22:36
 10/14 anonim ***** válasza:
9 jobb, hogy gyalog mész - futhatsz is közben az is edzés.
2018. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!