Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el ezt anyukámn...

Hogyan mondjam el ezt anyukámnak? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Nos, már 6 hónapja hogy összejöttem egy nálam 10 évvel idősebb sráccal... a baj csak az hogy még csak 16 éves vagyok. A problémáimat általában a nővéremmel szoktam megosztani, de erről még vele sem beszéltem, mert nincs itthon. Hogyan tudnám ezt normálisan megbeszélni anyukámmal? Egyszerűen csak üljek le vele és mondjam meg? Sosem voltam problémás gyerek, jó tanuló vagyok, vele is jó a kapcsolatom, de ilyenekről még soha nem volt szó köztünk, és nem tudom hogy hogyan reagálna. A srácról annyit hogy éppen eléggé kiismertem annyira, hogy eldönthessem mit akar tőlem.( Úgy értem nem csak megdönteni akar és hosszú távra tervezünk) Kérlek ne szidjatok hanem inkább segítsetek :D
2018. jan. 13. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem semmi bajom a nagy korkülönbséggel, a legjobb házasságban, amit valaha láttam, 22 év van a férj és feleség között.


De hogy az nem oké, hogy egy 26 éves, érett, felnőtt férfi egy 16 évest akarjon élete párjának... egészen más fázisban van az életük.

2018. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
82%
Hmm...hát a kapcsolatotokba nem szólok bele. És anyudnak se tudom hogyan mondhatnád el. Ezzel a jópár évvel még csak kényesebb a szitu. Finoman célozgass akár egy két héten át(ne hirtelen kapjon egy agyvérzést),de ezt komolyan mondom. Ne rögtön. Óvatosan,lassan.
2018. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
89%

Amúgy az előző vagyok:

Fél év alatt hogy nem jött rá anyukád? Hogyan tudtad titkolni? :D

2018. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
És egy újabb pedo kapcsolat. :D
2018. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
27%
Tudott dolog hogy a fiúk később érnek mint a nők úgyhogy ha ő most 26 akkor fejben kb 18-20 ami szerintem pont jó kettőtök közt. Előre is bocsánat férfiak
2018. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Azért egy 26 éves férfi nem 18-20 éves fejben. Ne beszéljünk már hülyeséget!

Majdnem 30 éves férfinak már teljesen más az értékrendje, a felfogása mint egy tinédzser, iskolás lánynak.

Nincs az a szülő aki egy ilyen kapcsolatnak örülne így ebben a kor összeállításban.

2018. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Én sem tudtam erről beszélni a szüleimmel, pedig nagyon lazák voltak mindig is, de utóbb mindig kiderült, hogy képben voltak a szerelmi életemmel kapcsolatban is.

Hogyan mondd el?

Anya! Néhány hónapja megismerkedtem egy fiúval és egymásba szerettünk. Ő 10 évvel idősebb, jól megértjük egymást, okos lány vagyok, vigyázok magamra, ne aggódj! :)

Köztük 11 év van, Anyukám 14 éves kora óta vannak együtt, 28 éves házasok, én 25 vagyok. A nagyszüleim tiltották őket, a viszony soha nem rendeződött közöttük, sőt láthatólag a nagyapám minket sem szeretett soha. Remélem Anyukád okos nő és megért. De neked is észnél kell lenned, ne tervezz 18 évesen esküvőt és gyereket, hanem tanulj.

2018. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Téves feltevés,hogy a fiúk később érnek,mint a nők,nem pedig tudott dolog. Esetleg rosszul tudott dolog. A nők csak érettnek akarnak tűnni,de nem igen jön össze,mert több 20-on éves nőt láttam már.vigyorogni mindenen,mint egy fakutya,mint fiút. Úgy hogy nem érnek korábban a nők,soha nem is értek,és nem is fognak.
2018. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
51 évesen is képes vagyok hülyeségeken röhögni, utolsó, ettől még 16 éves koromban pontosan tudtam, mit akarok, meg is tettem mindent, ami szükséges volt a céljaim eléréséhez, és felelősségteljesebb voltam, mint sok 25-30 éves pasi. Nem (csak) a vihogáson mérhető le a szellemi érettség.:-) És tény, a saját gyerekeimen is látom, hogy a lányok ÁLTALÁBAN előbb érnek.
2018. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem érnek előbb.
2018. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!