Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Erről mégis milyen véleménnyel...

Erről mégis milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés

Ma reggel egy vicces párbeszéd zajlott le köztem meg a barátnőm között , majd ezt mégis úgy a poén kedvéért kiposztoltam face re , majd az anyám rám ír messengeren , hogy minek osztom meg a magán életünket meg hogy mit gondolnak rólam az emberek meg hogy ezt te viccnek találod? Minden ilyesfélét írt mintha kitört volna a 3.-ik világháború. Egyébként meg a párbeszéd amit kiposztoltam :

- Kérsz sajtot?

- Kössz nem!

-Jólvan akkor kidobom mert úgyis rossz és lejárt!


Kedves vagy :D


És ezen a poén miatt akadt ki aztán kezdett minden -féle jelezőkkel támadni meg hogy úgyse lájkolja senki aztán én meg meg mondtam neki , hogy én nem arra használom a facebook ot hogy lájkokra vadásszak.

Erről most nektek mégis mi véleményetek van? Melyik oldalról mit mondtok?


2018. febr. 5. 20:42
 1/10 anonim válasza:
89%
Úristen, hogy mit mondok? Azt, hogy a tököm kivan ezzel, hogy ilyen "problémáitok" vannak. Ez a hiszti, ez a nyavalygás, ilyen baromság miatt, ti mit fogtok csinálni felnőttként? Őrület belegondolni, hogy felnőttként milyenek lesztek. Mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok öreg. Facebook, Instagram, posztolgatás, ez az élet? Ebből fogtok családot fenntartani, megélni?
2018. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

" kezdett minden -féle jelezőkkel támadni meg hogy úgyse lájkolja senki"


Anyukád nem százas az tuti. De ti is megértek egy misét. Rögtön face-n posztolgatni. Ezt soha nem értettem, miért jó.

2018. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én akit nem kedvelek és csak azt lesi hova köthet bele letiltom ennyi,amugy azt nem tartod gáznak h Kedves párod lejárt kaját adna ami már kukás? Inkább a párkapcsolatodat old meg posztolgatás helyett..
2018. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Azt csak viccnek szánta

2018. febr. 5. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az a véleményem, hogy nem normális dolog, hogy a facen éled az életed, ahogy az sem, hogy ilyen idétlen dolgokat írtok ki. Vadidegen ember nem biztos, hogy viccesnek találja ami le van írva.. Én amúgy kicsit szánalmasnak tartom, hogy ez poén volt..
2018. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon elba**ott egy generáció vagytok. De anyukád se értelmesebb. Gondolom ezért lettél te is ilyen. Pf.
2018. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lejárt sajt?

Olyan létezik? :O

2018. febr. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez HOL vicces? Ti is olyan pár vagytok, akik minden szrt kitesztek, de gondolom a kapcsolatotok meg egy fos, mi másért kéne az önigazolás? Szánalom.
2018. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Irigylem az ilyen embereket,ekkora problémákkal...

Viccet félre téve anyádnak igaza van,ez egyáltalán nem vicces és valószínű senkit nem érdekel,a barátaiddal pár sör között oszd meg ezeket a rettentő poénokat,talán ők értékelik

2018. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öhmm, lehet én vagyok a hülye, de ebben mi a vicc? Ez nem vicc, mindenki kirak minden sz*rt fb-ra (néha szó szerint is), és ezt úgy mondom, hogy nem vagyok fent, csak barátaim mutatják. Na ezért örülök, hogy eddig nem volt, csak nyáron fogok csinálni, az egyetem miatt. De nem azért, hogy minden apróságot kiposztoljak, mert "ez olyan menő". Nem, ez gáz. Mert nem látod be, hogy az élet nem ott van. Kívánom, hogy ennél nagyobb gondod soha ne legyen.
2018. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!