Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak legtöbbje állítól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak legtöbbje állítólag önálló, saját magát eltartani képes, saját véleménnyel és gondolatokkal rendelkező nőt szeretne maga mellé, akkor mégis miért menekülnek, ha találnak ilyet?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy azonnal bele kéne szeretnie bárkinek is bárkibe, csak mert hasonló személyiségűek?
2015. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hol írtam ilyet?
2015. júl. 3. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom :)

Pedig ilyen nőt nem könnyű találni. Még ha elvileg sok is van.

Van aki úgy gondolja, hogy ez a nő már biztos komoly kapcsolatot szeretne gyerek házasság házikó szilvafa stb.

2015. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "menekülnek"?

Én nem menekülök.

2015. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdés,hogy ki is menekül.Mert én biztosan nem.Bárcsak találnék végre ilyen nőt... :)
2015. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nem hiszik el, hogy létezik és csapdát sejtenek.
2015. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mert többnyire kiderül hogy nem mind arany,ami fénylik. Pláne ha 2 hét után házasodni meg gyerekeket akar...
2015. júl. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem hiszem, hogy a férfiak legtöbbje ilyet akar. Mert ahhoz fel kellene adniuk az uralkodás örömét, amit évezredek alatt beléjük vertek. Beijednek, mert úgy kényelmesebb, ha bábként rángatják a nőt. Meg jobb, ha nem beszél vissza és nincs is saját véleménye... Csak szépen menjen utánuk, mint a kiskutya, takarítson, főzzön, legyen édibédi tündibündi, a száját csak akkor nyissa ki ha....tudod mikor.... és lehetőleg ne gondolkozzon...


Tisztelet a kivételnek, akik tényleg egyenrangú társat keresnek a nőben és nem házikedvencet.

2015. júl. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak akkor hangoztatják, ha épp sikertelenek a szerelmi életben.

Amúgy meg sokak (akinek nem inge..) találkoznak egy ilyen nővel, egyből hátra arc . Mert értük általában többet kell tenni, mint a szia cica van gazdád jellegű szövegek. Nekik pedig ez derolgál :) Nem én mondtam, egyik pasi ismerősöm: a férfiak jobb szeretik a könnyebb utat. Hát ez van. Utólag meg mehet a nyivákolás, hogy már megint félrek..t, már ennek is csak a lóvém kell, ez is olyan ostoba, haverok kiröhögnek érte stb. Igen ám, csak utóbbi kategóriájú csajért nem kell annyit pedálozni. :) Szerintem...

2015. júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!