Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek ha azt mondaná a...

Nektek ha azt mondaná a gyerekorvos, hogy vetessék le a lányotok fogszabályzóját megtennétek? Merthogy anorexiás

Figyelt kérdés

Igazából csak a fogívtàgítót.

Mert kitalálta, hogy anorexiás vagyok, pedig csak szimplán vékony. És azt mondta, hogy ő még nem látott ilyet, vetessük le. Meg külön félrehívta anyát, hogybő ezt levetetné, megpróbálná

Azért voltam nála, mert lázas voltam!!!! 168/54 kg vagyok.

Nemtudom motvkell elhinni annak a nőnek, mintha ő lenne az atyaúristen.


2018. febr. 6. 11:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
És mi van az anorexiáddal?
2018. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

Jaj kislány, még mindig itt tartasz? Felejtsétek már el azt az őrültet.


Nos, ha egy orvos azt mondaná a nem anorexiás lányomra, hogy anorexiás, soha többé nem vinném oda. A vékonyságból nem következnek mentális betegségek, eleve ha nem beszélgetne el vele nagyon gondosan, akkor felelőtlenség lenne az ilyen "megállapítás".


Kezdek arra gondolni, hogy neked egy jó pszichológus kellene, mert nagyon megborított a dolog. Érzékenyebb fajta vagy, nincs ezzel nagy baj, csak ilyen esetekben veszélyesebb az élet.

2018. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

kiröhögném ha ilyen baromságokat mondana


valóban vékomy vagy, de ez nem anorexia

2018. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem vagyok anorexiás. Csak a nő találta ki.
2018. febr. 6. 11:57
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Jaj, mit nyávogsz már megint?!


Má a harmadik kérdésed, amiben a gyerekorvos szerint anorexiás vagy... anyád meg ostoba, ha hallgat rá.

2018. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Már túltettem magam rajta, hát csak ezért lesz fent egy évig pluszban, se baj. A gyerekorvosnak biztos nem

Hát anyám nem úgy van vele, hogy az egy őrült, hanem elhiszi. Mondtam olvasd már el mai az az anorexia stb. Erre te oktataod kia gyerekorvost, neked diplomád sincs, megmondtam, hogy egyél többet... Ja, hogy mert diplomája van bármit megtehet.

2018. febr. 6. 12:05
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Oké, nem akarok hülyén meghalni, árulja már el valaki, mi az összefüggés???
2018. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Miben, hogy levetette a fogszabályzót? Gondolom, hogy többet tudjak enni, mert ez a szájpadlasomon volt. Már először is cseszte a csőrét, hogy ez minek kell...

Meg ő ilyet nem látott, biztos ezért nem eszek.

Eszek én eleget.

2018. febr. 6. 12:13
 9/28 anonim ***** válasza:
6%
Azért az orvos nem magától találta ki, amit mondott, hanem tanulmányai és szakmai felkészültsége mondatta vele. Feltételezem, hogy a fogszabályozó megtartását javaslók nem rendelkeznek ilyen szakmai felkészültséggel.
2018. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Ien, anyám is ezt mondja, hogy a "felkészült és tanult" orvos azt mondja, hogy anorexiás vagyok akkor az is, nem? Hiába eszek rendesen, nem látom magam kövérnek, nem számolgatom a kalóriákat....

Bizonyára

2018. febr. 6. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!