Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezzel mi célja anyámnak?

Ezzel mi célja anyámnak?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, eddigi életem során nem sok mindent értem el. Van 2 szakmám, diplomám nincs. Eddig volt egy munkahelyem, az is közmunka. Otthagytam azt a munkát, mert mindenért leszólított a főnököm, azt mondta semmit sem csinálok. Anyám szerint én semmire sem vagyok jó, nem tudnék sehol se tudnék dolgozni, megállni a helyem. Szerinte örüljek mert itthon lehetek. Azt mondta elköltözhetek, de ha nem jön össze, haza már nem mehetek.
2018. febr. 6. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ne foglalkozz azzal, hogy mit mond, el akar bizonytalanítani. Van valami, ami érdekel, amit szívesen csinálnál? Ha igen, akkor minél előbb valósítsd meg és költözz el.
2018. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

És te még ott vagy?!


Én 21 évesen hasonlóan remek mentalitású "szülőtől" léptem le végleg.

Szar volt, nagyon nehéz az első időszak, de inkább nem ettem utolsó héten szinte, csak oda ne kelljen többé visszamennem.

2018. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Keress munkát és bizonyítsd be anyukádnak, hogy van, amiben jó vagy.

Egyébként hogy mennél el, ha nincs munkád, biztos bevételed??

2018. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg attól fél, hogy 44 évesen is a nyakán fogsz élni és ő fog eltartani. Alig várja, hogy elmenj végre.
2018. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát ne haragudj de én neki adok igazat. Otthon laksz 24 évesen és munkád sincs. Jogosan mondja. Keress egy munkát a szakmádban és mutasd meg neki meg tudod állni a helyed.
2018. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy 24 évesen találd meg végre a saját utadat, önálló életedet. Amíg otthon punnyadsz munka, jövedelem nélkül, addig nem számítasz felnőttnek.

Jót akar, kidob a fészekből, nehogy 40 évesen is ott maradj vele, küzdés nélkül. Szárnyra bocsájtott, tanulj meg élni.

2018. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

“24 éves vagyok, eddigi életem során nem sok mindent értem el.”

“Anyám szerint én semmire sem vagyok jó”


Tehát tökéletes az egyetértés köztetek. Akkor meg mi a gond?

2018. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő nem szeretné ha elköltöznék. Vagyis azt mondja.
2018. febr. 6. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha van kettő szakmád miért közmunkán dolgoztál?Menj dolgozni!Se kutyád se macskád bárhol bármilyen munkarend vállalható.Vannak gyári munkák ahol lakhatást is biztosítanak.

Nincs diplomád...na és? Nekem sincs mégis dolgozom gyerek mellett is.

Mozdulj meg!

2018. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!