Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim mindig idegesítenek?

Figyelt kérdés
Mindig saját magukkal vannak elfoglalva. Nem lehet nekik elmondani a problémáimat, mert akkor azzal jönnek, hogy minek traktálom őket a hülyeségeimmel, oldjam meg a problémáimat. Anyám is csak saját magát beszéli nekem egész nap, hogy apám ilyen meg olyan rossz, nem szeret minket, csak a saját szüleivel foglalkozik. Apám meg nekem szidja anyámat.
2018. febr. 8. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Sajnálom hogy ilyen szüleid vannak,nem tudom hogy mennyi idős vagy,illetve hogy nem tudod ezt velük megbeszèlni,nincs közelében más rokon akinek ezt el tudod mondani akiben megbízól,hátha tudnának a szüleidel beszèlni..
2018. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Tölts kevesebb időt otthon. Jó lenne tudni az életkorod.
2018. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
Tolják ki Velük! Csomagolj össze és hagyd ott őket!
2018. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!