Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítenek a szüleim. Mit...

Idegesítenek a szüleim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a korán elalvó típus, és a szüleim túl hangosak éjjel. Az nem jó hogy aludjak el hamarabb, mert nem megy. Ötletek?

14/L


2012. febr. 5. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktál olvasni elalvás előtt?
2012. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szólj nekik
2012. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szexelnek?

Füldugó, fülhallgató nyugtató zenével, hangszigetelés.

2012. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a mottóm: alszunk majd eleget a föld alatt;) "We'll sleep when we're dead"
2012. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én mit szóljak? Én a felettünk lakókat szoktam hallani. Éjjelente cifra káromkodásukra riadok fel, aztán meg van hogy a testi örömök zajai miatt nem tudok elaludni.
2012. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nappal szoktam olvasnu, alvás előtt nincs kedvem.

Igen, szexelnek. Füldugó kényelmetlen, fülhallgató bent Natasha egész éhszaka, úgy hogy szól, szólni meg nem merek.

Ajjjjj nem unják még?? 23 éve együt vannak!

Oké, örülök, h szeretik egymást, de azért legyenek már tekuntettel másokra is...

2012. febr. 5. 23:29
 7/17 A kérdező kommentje:
Natasha=marad, csak hülyül a teló.
2012. febr. 5. 23:32
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Zajt csapni nem próbáltál még amikor már nagyon eleged van? Mondjuk "kimész wcre és jaaaj átestem az asztalon" hátha észreveszik hogy még ilyenkor fent vagy. Vagy tudják hogy későn alszol el? Vagy látványosan hagyd égve a szobád ajtaját és hagyd felkapcsolva a villanyt
2012. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vannak szomszédaitok? Panelban laktok?
2012. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Társasházbab lakunk, és azért annyira nem hangosak, hogy a szomszédok is hallják.

Volt hogy zajt csaptam, mert olyan udeges voltam, h semmi nem érdekelt, de csak rosszabb lett:

-Ajjaj! ... meghallott minket!

-á biztis alszik már!

-Mindom, mostment ki a fürdőbe.

Csend. 5perc núlva:

-Na most már tuti alszik!

És rákezdik...

Tudják, h későn alszom el, és mégis ilyenek..

A lámpámat eloltom, mert aludni szeretnék, és rám is szólnak.

2012. febr. 6. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!