Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nekem kéne megvált...

Szerintetek nekem kéne megváltoznom?

Figyelt kérdés

Anya már többször is megvert, és folyamatos terror alatt tart. A legkisebb dolog miatt is ordítozik velem és a testvéremmel. Otthon, utcán, vagy a barátaim előtt. Nem zavarja, hogy megaláz engem. Voltam már nála: fúria, boszorkány, kis hülye, sz*rházi, nem normális... És ezeket ki is mondja. Azt is szabályozni akarja, hogy kivel barátkozzak, most eltiltott a legjobb barátnőmtől, mert állítólag belevisz a rosszba (azzal, hogy elkezdtem szeretni az animét)

Aztán adja a mártírt, hogy én őt nem szeretem, meg hogy hogy hogy merem kimondani azt, amit gondolok róla. Meg hogy hogy bánhatok így vele, mikor ő az édesanyám. Pedig szerintem nem tettem rosszat azzal, hogy egy verés után nem szóltam hozzá, meg nem ölelgettem halálra.

Azt akarja, változzak meg. Szerintetek nekem kellene változnom?



2018. febr. 16. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neki biztos meg kéne. De attól még lehet, hogy neked is. (Rólad szinte semmit nem tudtunk meg, OK, van egy barátnőd, aki szereti az animét.)
2018. febr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát annyiban igen, hogy mond meg szépen anyukádnak, hogy ha mégegyszer megver titeket segítséget fogsz kérni és szólsz valamelyik rokonodnak ha van akiben megbízol vagy az iskolában a tanárodnak. Az majd neki lesz ciki. Mond meg neki nyugodtan, hogy nem korrekt dolog erős felnőttként kiszolgáltatott gyerekeket verni. És ne nagyon csodálkozzon, hogy ha megaláz akkor nem fogod szeretni. Ha az anyádnak érzi magát akkor viselkedjen is úgy mert ennek az lesz a.vége, hogy ha nagykorú leszel elköltözöl és többet felé sem nézel. Ha ez a célja akkor csak így tovább. Fontos, hogy ezt közönyösen és tárgyilagosan, nyugodt hangnemben mond. Ne idegesen kiborulva vagy kiabálva. Mert úgy hatásosabb. Kiváncsi vagyok mily3n fejet vág. Apukáddal mi van? Ő nincs? Tőle nem tudsz segítséget kérni? Ha nem változik tényleg szólj egy olyan felnőttnek akiben megbízol. Amit anyád csinál az bántalmazás és nem vagy köteles elviselni.
2018. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Apa kiskoromban lelépett. Nem ismerem.
2018. febr. 16. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Gyanitom h nem oknélkül lépett le.. Téged viszont ott hagyott egy ideg problémás nővel.
2018. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez szomorú. Ne hagyd magad...és a tesóddal fogjatok össze.
2018. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én anyám is ilyen, volt én kértem segítséget, de én basztam rá, ha gondolod írj prívátba.
2018. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat tuti hogy kivannak az ifegri es ha te semmi rosszat nem tettel akkor viszont neki kene orvoshoz fordulnia. Senki se viselkedik igy a gyerekevel ok nelkul.

22/L

2018. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!