Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Évek óta úgy viselkednek...

Évek óta úgy viselkednek velem a szüleim, mint egy utolsó sz. Rdarabbal, az öcsémet meg imádják. Hogy lehetnek ennyire aljasok?

Figyelt kérdés

A durvább húzásaikat le sem írom.

Apám valamiért annyira gyűlöl, hogy mindenért belém köt és fenyeget. Olyanért is, hogy reggel beszólnak, hogy vajon öltözök-e én meg félálomban mondom, hogy igen. Kicsit nagyot hall (orvosnis megállapította), mondja, hogy üvölt, hogy "mi a f.. szomat csinál EZ", mondom neki hangosabban, "igen öltözök". Ekkor "úgy pofázz, hogy agyonváglak, tiszteletlen dög" stb. Olyan is volt, hogy egy ulyen reggeli hisztijénél siettem, jött utánam és a tarkómat ütötte. Meg hasonlók, mondom a durvábbakat le sem írom. Állandóan sírva megyek el.

A tesóm meg elver egy héten 20-30.000 ezret fehérjeporra, cigire stb. az nem baj. Vele mégis normálisak.

Teljesen igazságtalanul csinálja apám ezeket a műbalhékat, direkt belém akar kötni. Ha fáradt vagyok is biztos drogozom... Meg bejön a szobámba kezemben volt egy tampon, berakom az anynemű alá (egyszer kiborogatta, hogy mik ezek), erre cigizel, azt rejtegeted, ingyenélő haszontalan stb. Mondjuk 16 éves korom óta meg is kapom, hogy ő tart el. A tesóm meg fiú, teljesen szemet húnyank neki mindenért.

A durvábbakat le sem írom, mert felismernének.


2018. febr. 23. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj az egyenes valaszomert ,de szerintem te vagy a becsuszott gyerek.. miharabb hagyd oket ott,aztan majd rajonnek,de neked azzal mar nem kell foglalkoznod..te pedig majd normalis szulo leszel egyszer remelhetoleg.
2018. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent szerintem undoritoan viselkedik apad. Felcsesztem magam.
2018. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Ezt a kamu kérdés az elmúlt napok "a lányok miért érnek kevesebbet" ihlették?


Kreatívabb is lehetnél...

2018. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

"Ezt a kamu kérdés az elmúlt napok "a lányok miért érnek kevesebbet" ihlették?

Kreatívabb is lehetnél..."


Miért lenne kamu? Ismerek ilyen aljas ""szülőket"".

Én "szüleim" meg szomszéd férfi "szülei" is ilyenek.

2018. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kam, uazokat a kérdéseket, nem ismerem, nem is tudom miről van szó.
2018. febr. 23. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ha még nem cuccoltál el, akkor nem fáj eléggé :)
2018. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád mit szól mindehhez?

Az apád viselkedése mérhetetlenül primitív, nem is kommentálom tovább. Szerintem rád vetít ki valami olyasmit, amihez semmi közöd nincsen (pl. esetleg az anyjával volt konfliktusa, ezért gyűlöli a nőket, vagy "becsúszott gyerek" lettél - esetleg valaki/valami más idegesíti, és valakin le akarja vezetni az indulatait, viszont egy fiút nem mer megütni, mert az esetleg visszaütne). Több variáció van, de mindegyik esetében sajnos az a végső konklúzió, hogy hamar fel kell nőnöd, és olyan hamar elkültözni + kapcsolatot megszakítani, amilyen hamar csak tudsz.

2018. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nézd tamponosnál, simán visszaszólok, hogy mensire van és részletesen elmagyaráznám, hogy mi a különbség a tampon és a cigi között...

amúgy ha ver jelentsd fel nem fognak ettől jobban szeretni,de verni már nem fognak.

Ha ordibál, ordibáljon, kezeld őt ilyenkor hűvösen és érzelemmentesen, nézz át rajtuk és ne foglalkozz velük, bárhogyan viselkednek(ezek érzik a félelmet, dühöt és ezt imádják).

Kezdj el diákmelózni és gyűjteni, aztán menj koleszba jó messzire tőlük vagyis szakadj le róluk, hogy idővel külön életet tudjál élni.

2018. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez eléggé szomorú, hogy még a tampont is rejtegetned kell, mikor annak használata teljesen természetes.. Csak van olyan pillanat mikor minden happy, én akkor rákérdeznék, hogy fater őszintén, miért vagy velem ennyire szigorú? Vagy vmi hasonlót..
2018. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagykorú vagy, nem? Akkor költözz el!
2018. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!