Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyszerűen rühellem az apámat,...

Egyszerűen rühellem az apámat, mindig is rühelltem kiskorom óta. Velem van a baj vagy vele? (21/f)

Figyelt kérdés
Amióta csak élek konkrétan hol le se sz@.r, hol meg próbálja a minta apukát játszani, amivel hihetetlenül ellenszenvessé teszi magát a szememben. Van két testvérem, de velük többet is beszélget és máshogy is áll hozzájuk. Velem meg a mai napig sokszor úgy beszél, mint egy retardálthoz, egy mentálisan beteg emberhez, abszolút lekezelően csak azért, mert èn nem vagyok olyan extrovertált, mint mindenki a családban rajtam kívül. Gyerekkoromban kevésbé kerestem a társaságát, mert alapvetően nem voltam túl beszédes, de most már azért kerülöm szándékosan, mert egyszerűen utálom. Idegbeteg is sokszor és szemmel láthatólag kevesebbre tart, mint itt mindenki mást, mivel nem dumálgatok vele. Van itt más is, aki mindig is utálta az apját? (És nem a tini lázadós utálatra gondolok, hanem a MINDIG ISen van a hangsúly)..

2018. febr. 24. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyértelműen vele van baj.Azzal semmi baj nincs,hogyha nem vagy olyan extrovertált.Enélkül a tulajdonság nélkül is lehet valaki nagyszerű ember.
2018. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Na mi van, gyűlölet félórázol?

Amúgy hímnemű létedre nagyon hisztis vagy. Szerintem az apád szimplán föladta, hogy kialakítson veled egy jó apa-fia kapcsolatot.

2018. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Hát, ebből nehéz eldönteni, hogy valóban benne a hiba, vagy eltúlzod és csak belátta, hogy te más vagy és nem tud olyan kapcsolatot kialakítani veled, mint a testvéreiddel.
2018. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
"Van két testvérem, de velük többet is beszélget és máshogy is áll hozzájuk." Nyilván azért,.mert ők beszédesebbek, ráadásul, ha ennyire "rühelled", azt alighanem ő is érzi. Nehéz lehet rajtad kiigazodnia neki is, hiszen egyrészt zavar, hogy a testvéreiddel többet beszélget, másrészt te magad írod le, hogy nem vagy túl beszédes.
2018. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Velem van a baj vagy vele?"

A kapcsolatotokkal van a baj.

A kapcsolat meg (min) két emberről szól, két embertől függ.

2018. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Ez alapján veled. Objektívitást nélkülözve hisztizel
2018. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Veled, meg sem próbáltál felé nyit i gondolom, persze hogy egy idö után szrik.bele.


Mostohsaanyám is ilyen volt, soha meg sem próbált kommunikálni velem, mert... ö tudja, én meg fél év után feladtam a kísérleteket. Pedig én is nagyon zárkózott vagyok, de az nem jelenti azt, hogy bunkó is.

2018. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én apám is ilyen volt. Gyerekkoromban is már folyamatosan alázott, csináltam neki ajándékot karácsonyra hét évesen, erre "mi ez a szar", stb.


Kerüld a fenébe. Ha kötekszik ignoráld, de teljesen, mintha ott sem lenne. Nem tudsz rajta változtatni.

2018. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!