Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség! Elnyomnak . (nem...

Segítség! Elnyomnak . (nem fizikailag, hanem lelkileg vagy valahogy ugy ) Mit tegyek? Egyszerűen nem hallgat meg. 14/l

Figyelt kérdés
Hát akkor elkezdem...Anyukám össze vissza visz minket programokra , ami tök jó meg minden .De ezek többsége dedós vagy egész napig tartó. Általában múszály mennem , mert családi program vagy a kisebb tesóim miatt. Ha úgy van és téleg más dolgom lenne , akkor szólok neki hogy nem akarom menni. De rám sw hederít . Tök nem érdekli , hogy mit gondolok ..nekem nincsen szavam ! És ha rá kérdezek , hogy mégis mi a francért kötelez rá akkor mindig megkapom hogy : És mégis mit csinálnál otthon ? Bíztos csak tableteznél és punyadnál ! Nem értem mért ne pihenhetnék ? Anyukámnak az a pihenés , ha folyamatosan össze vissza rohangál . Nem az van , hogy elfáradok hanem egyszerűen már unom a repikért való küzdést .Olyan gáz !!! Én bármit mondok nem számít semmit . És az sem segìtene ha szépen elmondanám , hogy mért akarok otthon maradni .Szinte csak egyetlen esetben maradhatok , ha pl Tz re készülök , de néha akkor sem. Azt mondja hogy mért nem készültél hamarabb ... Ez az egész általában mindig így van az év összes napjában . De suliba járáskor más , mert akkor szerintem mindenki hétvégén piheni akar . Vagy nem ? De ő akkor is csak rohangálni akar ide oda.
2017. aug. 27. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Elsőre: nyelvtanórákon kéne figyelni.

Másodjára: ilyen az anyád, nem tudsz vele mit csinálni. Max. megmakacsolod magad, hogy nem akarsz menni, vagy egy ilyen út alkalmával leégeted emberek előtt. Nem fog neki örülni, de legalább nem fog utána sehova se vinni.

2017. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Ez neked elnyomás?! Majd ha anyád sajnálja tőled a kaját, naponta legalább kétszer megver csak úgy kedvtelésből, egész nap csak szidalmaz, és az egyetlen tevékenység amit megenged neked az a tanulás akkor visszatérhetünk a zsarnok szülő problematikájára.
2017. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Biztos nagyon fáradt lehetsz 14 évesen a nyári szünet végén...
2017. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Mi vagyunk nyomorékok, mikor te szenvedsz azon, hogy Anyád programokat csinál neked. Ha nem tetszik a vélemény, ne írj ki kérdést, te "szegény, elnyomott gyermek"
2017. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Azt hittem először, hogy arról lesz szó, hogy leszól, lenéz..


Jajj meg ne szakadj, gondolom annyira terrorizál, hogy kaptál egy tabletet..

2017. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Jaj te szegény. :D Ki neked a nyomorék? Az, aki nem tud írni 14 éves létére, meg azon hisztizik, hogy az édesanyja csinál neki programokat, vagy az aki megpróbál értelmesen válaszolni az értelmetlen kérdésedre? De ha ennyire nem akarsz menni sehová, fogod magad és otthon maradsz! Nem fog a hajadnál fogva kiráncigálni a házból, sem véresre verni. Na az elnyomás lenne!

Gondolom édesanyád ennyit tud nektek adni, aminek örülnöd kéne, vagy legalább úgy tenni. Nem lehet minden gyerekre egyformán figyelni, de meg kell értened, hogy egy kisebb gyermek több figyelmet kíván. Biztos vagyok benne, hogy téged is szeret, te meg itt lehordod.

2017. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
43%
Örűlj amíg van aki csinál neked programokat :-) majd lesz mikor vissza sírod ezeket a napokat.
2017. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

A gyapotföldeken a négereket, meg Dachauban a zsidókat nyomták el...


Csak, hogy kezeljük helyén a fogalmakat, mert az "elnyomás" szóval manapság nagyon sokan imádják sajnáltatni magukat.

2017. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Kettes vagyok "a válasz 30%-ban hasznosnak tűnik" miért lettem lepontozva?! Ja azt nem mondtam hogy anyám a késsel is megkergetett, ha olyanja volt, mert elvágta a kezét mondjuk krumplipucolás vagy hússzeletelés közben.
2017. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
44%

Miért nem udsz ennek örülni? El nem hiszed hány gyerek vágyik erre. Jó dolgod van, és semmi sem tetszik. Ennyi.

Inkább becsüld meg anyukádat, hogy ennyire igyekezik értetek.

2017. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!