Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha a 14-15...

Ti mit tennétek ha a 14-15 éves lányotok megszökne egy idegen országba?

Figyelt kérdés
Mikor 14 éves lázadó kamasz voltam mindig megterveztem egy összeveszés után hogy hogyan kezdek új életet a kb 8000 ft os össz vagyonommal.😂😂😂Persze utána belettám hogy egy idióta voltam mert szeretem a családomat és rájöttem hogy anyukám jót akar nekem ami nem mindig tetszett.Viszont sok olyan tizenéves lányról hallok aki megszökik otthonról sokszor egy külföldön élő rokonhoz aki őt támogatja, esetleg egy gazdag barátjához, vagy sok lány megy ki külföldre "modellkedni".Az unokatesóm(15 éves) és az apja kinn dolgozik Kínában és többször is felajánlotta neki hogy jöhet hozzá lakni és ő fizet mindent neki.Ott jó dolga lenne mert nagyon jól keres az apja és ha oda megszökne az anyja nem nagyon tudna mit csinálni mert Kínában nincs kiadatás.A nagynéném nagyon nem szereti a volt férjét.A férfi havonta pár napot tölt magyarországon, csakis a lánya miatt.Ti a nagynéném helyébe mit tennétek ha a lányotok Kínába szökne?
2018. febr. 25. 09:34
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem hozzátenni hogy a férfi magyar állampolgár csak Kínában dolgozik.
2018. febr. 25. 09:37
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Egyedül úgysem hozná össze a kis hülye. Az apa- mivel nem nála lett elhelyezve a gyerek, súlyos bűncselekményt-emberrablást követ el. Segítségét kérnék a hatóságoktól, az apának a lánnyal nem lenne ideje kijutni Kínába. Az ostoba gyereket visszahozatnám, a apát meg- ahogy bűnözőnek kijár- lecsukatnám hogy börtönben rohadjon meg.
2018. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Hogy kivitelezi, mert kiskorút a repcsire fel sem engednek bekeegyezö nyilatkozat nélkül :)


Amugy az ö dolga, de ha kiderül, hogy apucinál szr, igy járt, hozzám ne jöjjön vissza.

2018. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha apuci annyira akarná a gyereket, nem csak a szája járna, hanem kérvényezné a bíróságon hogy nála helyezzék el a lányt. Szóval jó eséllyel csak duma hogy szívesen látná.
2018. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

Bár azzal kezdeném, hogy nemzetközi körözést adatnék ki emberrablás miatt, ergo apuka el sem hagyhatja Kinát többé :)

A gyerek meg leshetné, hová mehet el ezek után felügyelet nélkül - a kisboltig SEM.

2018. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mikor még egyetemista voltam én is sokat utazgattam külföldre főleg autóval.Én inkább nyugat fele jártam sokat, de az egyik lány haverom mesélte hogy mikor ő 20 éves volt nyáron a barátjával leautóztak Oroszországba. Ukrajnán, majd az urálon keresztül végig mentek.Elmondása szerint egy kegyetlen út volt de ha azt nézzük nem csak repcsivel lehet ilyen messze menni.Simán mehetne akár autóval vagy vonattal is valaki és már Ukrajna sem EUs ország,viszont itt van egy köpésre tőlünk.Szóval már eleve pl Ukrajnából se tudná valaki visszahozatni a gyerekét nemhogy Kínából.
2018. febr. 25. 09:55
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak repülőn kérik a szülői hozzájáruló nyilatkozatot, hanem szárazföldi határátlépésnél is.
2018. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Te el agy tévedve kérdező. Miért akarod ennyire tudni hogy lehet kivinni egy gyereket az országból? Ha valóban szülő az illető, akkor bírósági elhelyezés után megteheti. Ha nem szülő, akkor meg bűnöző, aki jó eséllyel prostinak viszi ki a gyereket, vagy egy pedofil köcsög mint a tanár aki ki akarta lopni azt a tizenegy évest az országból. Szóval melyik is áll fent?
2018. febr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%
Biztos nem kotornék egy olyan kölyök után aki elszökik. Menjen, isten vele, maradjon is ott.
2018. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
A szülők nem igy működnek utolsó, legyen akármilyen buta is a gyerekük.
2018. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!