Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 18 éves lányoto...

Elengednétek a 18 éves lányotokat idegen helyre, idegen emberek közé túrázni?

Figyelt kérdés
Szeretne túrázni, és interneten felvette olyan idegenekkel a kapcsolatot, akik túrát szerveznek. Mennyire veszélyes ez? Inkább teljesítménytúrázni kéne, mert ott sok ember van, na de hogy egy kis csapat egy sűrű erdőben kószáljon...
2016. nov. 20. 22:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
13%
Nemtudom mennyi idős lehetsz,de ha szeretne menni menj el vele te vagy egy másik rokon,barát.
2016. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
el
2016. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
85%
Az a helyzet,hogy lassan felkéne azt is dolgozni,hogy 18 éves,tehát jogilag felnőtt. Ha elmegy, már nem hozathatod haza rendőrrel stb.
2016. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
85%
Nem hangzik olyan rossz dolognak ,de persze sose lehet tudni hol vannak rossz emberek ,akár ismerhet is valakit az ember és mégis olyanokat tesz ,hogy else tudná képzelni ,a túrázást önmagában nem tartom veszélyesnek ,hadd csinálja szerintem ha szeretné ,persze vigyen mobilt stb de ez alap
2016. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg semmi olyan nem fog vele történni, ami nem történt már meg veled is, amikor te voltál 18 éves.

(Csak már elfelejtetted.)

2016. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
18 évesen akár egyetemre is mehetne.
2016. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Ha valami direkt túrázással kapcsolatos oldalon találtad az embereket és valami túrás körökben ismert túravezető vezeti őket előre meghirdetett időpontokkal, akkor szerintem nincs mitől félned, mert se eltévedni nem fogtok, el se fognak rabolni, meg veszélyesebb útszakaszokra sem fogtok tévedni.

Régebben jártam egy nagyobb csoporttal (kb 50 ember), ami eléggé szétszakadozott, szóval nem az volt, hogy egy tömeg közepében mentem, ahol az emberektől a fákat se láttam, de mindig volt mellettem pár ember, akivel lehetett beszélgetni, néha megálltunk pihenni és bevárni a lemaradókat. Senkinek nem lett semmi baja soha, voltak gyerekek és nyugdíjasok is a csoportban.

2016. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Kik ezek az "idegenek"?

Vannak direkt természetjáró egyesületek, honlappal, előre meghírdetett túraidőpontokkal és útvonalakkal. Én inkább onnan keresgélnék. Biztonságosabb mindenféle szempontból.

2016. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

"Elengednétek...idegen helyre, idegen emberek közé?"


Nem! Kizárólag ismerősökkel túrázhatna, és csakis a konyhában...

2016. nov. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Azért egy netes oldalról a legtöbb esetben lehet tudni, hogy a baltás gyilkos csinálta, vagy egy rendes túracsoport, a felnőtt lányomtól pedig elvárnám, hogy fel tudja ismerni a különbséget.
2016. nov. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!