Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti, hogy élitek meg, amikor...

Ti, hogy élitek meg, amikor egy anya elhagyja a családját, gyerekét, férjét?

Figyelt kérdés

2018. márc. 1. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Miközöm hozzá. Nem mások életével foglalkozom,van sajátom. Amúgy Én is otthagytam a volt férjem mert egy barom agresszív iszákos volt,akinek csak arra kellettem h eltartsam és legyen kit ütnie cserébe,és meguntam h kapca rongy legyek,védekeztem is erősen melette spirállal. :) Már van 3 gyerekem, csak nem tőle,hanem az uj férjemtől.
2018. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
És hogy jön ide ez, első?
2018. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mi a véleményünk egy olyan anyáról, aki elhagyja a családját? Mert az, hogy hogy éljük meg nem értelmezhető ebben a formában. Amíg nem velünk történik, addig sehogy.
2018. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kövezz meg, de pont ugyanúgy, mint amikor egy apa elhagyja a családját, gyerekét, feleségét. Pláne ha ezt nem is otthoni rettentő komoly problémák miatt teszi, hanem csak mert rátört a kapuzárási pánik. Csak mert ez gyakoribb, még nem elegánsabb a férfiaktól sem. Maga a tény szörnyű, hogy felrúgja a családot, az nem plusz rettenet, hogy milyen nemű ember teszi ezt.
2018. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem rosszabb, mint mikor egy apa.
2018. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Nőknèl erősebbnek kellene lennie a szülői érzelmeknek,az anyai ösztönnek.Az állatvilágban se hagyná el soha a kölykét az anya állat.
2018. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Utolsó, te sem sok állatot ismersz. A madarak kilökik a fészekből a leggyengébb fiókát, a vadállatok a sorsukra hagyják némelyiket “ok nélkül”, hadd ne soroljam. Az állatok a legkegyetlenebbek, mert ők nem érzelegnek, csak az erős utódokat nevelik fel, a többivel egyszerűen nincs energiájuk fáradozni, az erősekre koncentrálnak. Remélem nem törtelek össze.
2018. márc. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

8as, nem te választottad? Kényszerítettek, hogy hozzá menj feleségül? Vagy úgy kötöttél házasságot, hogy nem is ismerted a másikat? Nagyon jól tetted, hogy nem hagytad magad verni, de nagyon gáz, amit itt előadsz. Nincs mentség az erőszakos viselkedésre ez tény. De manapság a nőknek is ugyanannyi joguk van kapcsolatot létesíteni és megszüntetni, szóval a te elcseszett döntéseid is vaskosan benne voltak a helyzetedben. Amúgy azért pontoztak le valószínűleg, mert egyáltalán semmi köze nincs a válaszodnak a kérdéshez. Meg mert irritáló vagy.



Amúgy kérdező, én egy családot ismertem, ahol az anyuka 5 gyerek mellől lépett le és a férj egyedül nevelte őket tovább a nő meg akkor még iwiwen élte látványosan szerelmi életét az új pasival. Én szörnyen megütköztem rajta, pedig mi is 5en voltunk és az apám elhagyott minket, mégis sokkal durvábbnak éreztem, hogy egy anya tesz ilyet.

2018. márc. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as, senkit nem érdekel a nyűgöd, nem a kérdésre válaszoltál, ne pattogj!
2018. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Tehát még mindig vannak, akik szerint apu megteheti, mert ő férfiból van, de ha anyu csinálja, akkor azt akasszák fel...

Szépek vagytok....

2018. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!