Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetséges, hogy egy anya...

Lehetséges, hogy egy anya teljesen közömbössé válik a gyerekével szemben, mert az apja meghalt?

Figyelt kérdés

Egy régi jó barátomról van szó, tini korunk óta jóban vagyunk és számomra mindig furcsa volt hogy az anyja kb semmilyen érzelmet nem mutat felé. Ugyan nem vagyok pszichológus, de szerintem ez annak tudható be hogy az apja meghalt mikor még a srác kicsi volt és rá emlékezteti.

Azért gondolom ezt, mert a nevelőapától született gyerekkel sokkal szeretet teljesebb.

Kínácsi vagyok édesanyák véleményére hisz én soha nem tudnék ennyire elhidegülni a saját gyerekemtől..

26/N



2018. febr. 27. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is nem mindenki mutatja ki az érzelmeit egy idegen jelenlétében, másodszor egy tinit amúgy is ki lehet ilyesmivel kergetni a világból, úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy elhidegult
2018. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2018. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a szeretett férfit látná a gyermekben, akkor pont, hogy sokkal jobban ragaszkodna őhozzá.


Egy kamasz fiút nyilván nem fog úgy tutujgatni az anyja, mint egy kisgyereket. Attól még szerethetik egymást, hogy nem ölelkeznek meg puszilkodnak.

Te meg amúgy honnan is tudsz ennyit az ő kapcsolatukról? Velük éltél, vagy honnan láttad, hogy mennyi érzelmet mutatnak egymás felé?

2018. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon jóban voltunk és vagyunk is tehát nem alaptalan a kérdésem csak a tényeket írtam le nagy vonalakban.

Ha valakivel régóta állunk bizalmi kapcsolatban azért tudunk róla egy-két dolgot.

2018. febr. 27. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvan az ilyen hülyülve, nem az van, hogy emlékezteti valakire a gyerek.
2018. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb az enyémet sem érdekeli semmi ami velem kapcsolatos.
2018. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, vannak ilyen hülyék.

Nagynénémet pl. azért utálta az apja, mert ő hasonlított legjobban a halott feleségére, és szinte látni sem bírta.


Apa is jobban szereti a féltestvéreimet, mint engem.

2018. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!