Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apám arra kényszerít, hogy...

Ha apám arra kényszerít, hogy megöleljem és ekkor nagyon kényelmetlenül érzem magam és hányingerem lesz, azt hogy hívják?

Figyelt kérdés
Anyámra nem tudom hogy igaz-e.

2018. márc. 4. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Hálátlanság, ennyi információ alapján
2018. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Pontosabban szorongok és nem kényelmetlenül érzem magam, habár mindkettő igaz.

Egyébként nem vagyok hálátlan. Tudom mit tett értem és megbecsülöm ezért, de nekem nem megy annyira az érzelmek kimutatása, testi kontaktus, stb.

2018. márc. 4. 20:38
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehet hogy esetleg gyerekkorodban ért vele kapcsolatosan valami rossz élmény?

Csak azért kérdezem mert ugyanilyen érzések keringenek bennem is ha apám megölel. Nekem meg húgomnak gyerekkorunkban állandóan rácsapott a hátsónkra és nem játékosságból, meg gyakran úgy nézett ránk, hogy méregetett a szemével. Erre az akkori pszichológusom segítségével jöttem rá. Mai napig viszolygok én is ha megölel, de már akkor is, ha csak a hátam mögé kerül.

2018. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az nagyon szörnyű érzés nekem is ha mögöttem van. Amikor eszek akkor mindig mögöttem van és nem tudok rendesen enni a hasgörcs és a frusztráció miatt. Sokszor ilyenkor hozzám ér és az a legrosszabb.

A nővérem is utálja, ha ezt csinálja neki.

2018. márc. 4. 21:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Lehet csak most kezded felfedezni magad és kiépíteni a privát szférád. Ami régen természetes közelség volt most már kényelmetlen.
2018. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Idén leszek 18
2018. márc. 4. 21:57
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha két gyerek is szorong a saját apjától ott azért vmi törthentett a múltban..
2018. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Perverz..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
2018. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy perverz lenne, mert utálja a homoszexualitás bármilyen megnyílvánulását, én meg fiú vagyok.
2018. márc. 5. 06:51
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Kötődési zavar is lehet, mondjuk akkor más ölelésének is hasonló érzést kell kiváltania. Valamilyen fusztráció van benned, ha nagyon ki akarod deríteni, akkor irány a pszichológus. :)
2018. márc. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!