Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha kényelmetlenül...

Normális, ha kényelmetlenül érzem magam amiatt, hogy apám közel 5000 Ft értékben adott fel lottót, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Mik a körülmények? Szegények vagytok, nem tehetitek meg, mert ez nagy kiadásnak számít nálatok? Vagy apád azt mondta, nem kaphatsz meg valamit, mert nincs rá pénz, de erre meg költ? Ha nem ez a helyzet, akkor semmi jogod nincs beleszólni, gondolom ő kereste meg a saját pénzét, amit költ.

El sem hinnéd amúgy, micsoda összegekért képesek játszani az emberek. Nekem van lottózós ismerősöm, horror, mit csinálnak egyesek. Van, aki heti szinten több tízezerért játszik. Elég durva.


Amúgy arra figyelj csak oda, hogy ne legyen rendszeres, ne alakuljon ki függőség apukádnál.

2014. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha ez a pénz valahonnan hiányzik, akkor rosszul tette és nem normális, hogy erre költi a pénzt.

Ha nem hiányzik ez a pénz, akkor elfogadható. (Bár én ennyit nem költenék lottóra. De ki tudja, hátha bejön neki :))

2014. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod, próba szerencse. Mondjuk nem értek egyet Apukáddal, hogy ennyit költ rá, mert vehetne abból a pénzből sokkal jobb dolgokat is, de Te sem tudhatod, hogy nem a következő lesz - e a nyertes szelvény ;)
2014. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, mindenkinek joga van arra elszórni a pénzét, amire csak akarja. Apám úgy hívja a lottót, hogy "hülyék adója", bár ő is minden héten ad fel egy pár szelvénnyel. Szíve joga, véleményünk lehet, de nincs beleszólásunk. Én is kényelmetlenül érzem magam emiatt, de hát ez van.
2014. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi kozod hozza amig nem a kajapenzbol veszi el vagy nem jartok szakadt cuccban:-). Szuleim is lottoznak en soha, de nem erzem h kozom van hozza h mire kolti a penzet..
2014. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyakran csinál ilyet, vagy csak néha? Vagy esetleg most volt először?

Ha hetente 5 ezerért ad fel lottót, az már baj, ha csak néha, akkor azzal nincs semmi gond.

2014. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pötyös Panni ***** válasza:
100%
Én heti szinten 2500,- forintot költök lottóra és nem érzem magam kellemetlenül miatta, mert sokakkal ellentétben a saját pénzemet költöm, nem másét.Nem iszom, nem dohányzom, nem járok heti szinten moziba vagy szórakozni.Rosszabb helyre is elmenne ez a pénz, így meg lehet adni egy esélyt a szerencsének:)
2014. okt. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha megengedheti anyagilag, akkor rendben van.
2014. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!