Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Barátnőm (17) mindig veszekszi...

Barátnőm (17) mindig veszekszik az anyjával, vagyis hát az anyja vele, mindig őt tartja a rossznak és csak a rosszat látja mindenben. Mit lehetne csinálni ezzel a nővel? Már engem is nagyon idegesít, leépíti testileg lelkileg szegény lányt! >. <

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 07:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Nyilván.. a kosasszony mit tesz az anyja segitéséért? Mos, takarít, vasal is esetleg, vagy csak vergődik és a feleselésen kivül szrik segiteni?
2018. márc. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ez engem is érdekelne, hogy az anyja mi miatt vitázik vele, amit nem tartasz jogosnak.
2018. márc. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Neolit válasza:
62%

Azért megkérdezném a másik oldalt is.


A mai tizenévesek nagy része úgy el van tévedve, mint a vasorrú banya a mágnesviharban.

Gondolom azt hiszi, h ő mindenet jobban tud és csinál, az ősök meg lemaradott ősemberek. Csak épp a hercegnő elfelejti, h szülők adnak neki fedelet, pénzt a bulira, a legújabb ipodra és kaját.

Ezt meg kéne becsülni, és amikor kérnek valamit, akkor nem a hangját megemelni, hanem a s;ggét.


Azzal meg ne gyere, h ő kitűnő tanuló, meg suli mellett dolgozik, amiből ruhát, 100.000-res telefonokat, a bulikat finanszírozza és még le is ad a szülőknek, mert érdekes módon itt a gyakorin minden tini egy olajmágnás.

2018. márc. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Volt már egy ugyan ilyen kérdés. Csak ott a kérdező olyan megjegyzéseket tett hogy legszivesebben megverné az anyját. Meg hogy üvöltözött vele a saját házába.
2018. márc. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Bírom az ilyen kölyköket mint te. Kb minden hétre jut egy ilyen kérdés, hogy jön a 17 éves ifjú lovag és majd megmenti a 17 éves bnőjét a saját anyjától.

Mert ti aztán tudjátok milyen szülőnek lenni, sőt, ti tulajdonképpen mindent tudtok, és mindenki hülye rajtatok kívül.

Mit lehet tenni? Odamész és jól szájbavered - valami ilyesmi tanácsot szeretnél? Vagy odaállsz elé és lehordod a sárga földig, mit képzel magáról, majd te megmondod a neki tutit!

2018. márc. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
"Az a nő" a barátnőd anyja. Több tiszteletet. Mielőtt hősiesen védnéd a barátnőd, gondold át nem-e jogos esetleg a vita. Másrészt, te csak a barátja van, nincs túl sok jogos beleszólni egy család életébe.
2018. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
"Mit lehetne csinálni ezzel a nővel?" Neked semmit. Te otthon az ágyadban fogsz bőgni, amikor ő még mindig az anyjával fog élni. Félreértés ne essék, nem ezt kívánom! Csak azért ne gondold azt, hogy te nagyobb hatással vagy az ő életére, mint az anyja, mert szinte biztos, hogy nem
2018. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mellesleg, a tiszteletet majd akkor adom meg neki, ha nem vádol meg hetente egyszer azzal hogy megcsalom a lányát, és nem baszogat engem is minden szarért már második éve.. Attól mert ő felnőtt és ő az idősebb, nem jár a tisztelet, ha egy utolsó bunkó gyökér... már bocs, de ti is el vagytok tévedve, ha azt hiszitek, hogy a mai "idősek" olyan hú de sok tiszteletre méltóak.. mivel ti is általánosítottatok most, én is ezt teszem.
2018. márc. 9. 09:12
 9/16 A kérdező kommentje:
#5, neked is megsúgom, olvasd el amit fentebb írtam.
2018. márc. 9. 09:13
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Én csak a csajt sajnálom, az anyja olyan, amilyen de te bunko praszt vagy, ezt már most látni ;)
2018. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!