Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan történhet meg, hogy...

Hogyan történhet meg, hogy egy Apa (miután elhagyta a családját és új kapcsolatot kezdett) csak a nevelt gyerekével foglalkozik. Mi lehet az oka, hogy 16 évig nevelte, szerette a fiát, most úgy tesz mintha soha nem is létezett volna? "Egy Anya"

Figyelt kérdés
Ünnepeken, születés vagy névnapon sem köszönti fel. Nem látogatja, nem támogatja, nem érdeklődik utána még telefonon sem.

2018. márc. 11. 17:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Egy ilyet hogy nevezhetsz apának?
2018. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg annyira elege van belőled, hogy kerülni akar veled minden érintkezést, és ennek lett áldozata a fiú is.
2018. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Talán igazad van, Én is gondoltam már erre.
2018. márc. 11. 18:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fiával van baja, hanem veled!
2018. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Én ismertem egy ilyet. 3! gyereket hagyott ott (legnagyobb épp érettségi előtt) Soha többé nem érdeklődött felőlük, miután felállt és elment.

Évek múlva találkoztam vele, belekérdeztem a dologba, hogyan bírja megállni, stb.

Döbbent arccal rám nézett: de hát az nem is volt!

Így dobott ki a kukába laza 25 évet. Vannak ilyen pasik.

2018. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Egy jellemtelen ember , akit nem ismertél jól , van ilyen aki a sajat gyereket gyulöli es inkabb az idegent fogadja el .

Vagy teged büntet a gyerek által .

Barmi is ezek közul az ok , kegyetlen , jellemtelen alak , legjobb ha teljesen megfeledkeztek róla es nem vartok el semmit mert csak fájdalom es vita lesz a vege , semmi eredmeny , söt lehet örulni fog ha látja h szenvedtek , erre veri magának ki a brét .

Az ilyen ember legyen lecke es levonni a konszekvenciákat , nem ölni bele energiat

2018. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok

Az én apám is pattintott engem és boldogan? neveli másét.

2018. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem is csalódtam az itteniekben! Nyilván az anyuka a hibás. Kimás lenne?! Mert gondolom a 16 éves gyereknek nincs telefonja és össze van kötve az anyjával. A pi na mindenek felett áll és ezt hozza ki az emberből ennyi az egész. Nem egy ilyet láttam már (való életben nem itt). Ilyen emberrel nem kell kapcsolatot tartani sem keresni.
2018. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%

Elég egysíkúan írod le a sérelmeket. Miért ment el? Mert nem biztos, hogy új kapcsolata volt és azért hagyott el téged. Nem lehet az, hogy pont miattad, a hozzáállásod miatt nem tartja a kapcsolatot veletek?

Nem lettél hárpia ex, aki az új életébe megpróbált beavatkozni és a kavarásokhoz pajzsként használta a gyereket?

2018. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Az apának is van születésnapja és a gyerek is felhívhatja, ha kapcsolatot akar kialakítani az apjával. Arról sem írtál, hogy a gyerekkel jó volt-e a viszonyuk, hiányzik-e neki, hogy tartsa a kapcsolatot az apjával.

Nekem a kérdésedből úgy jön át, hogy te még ezen a szakításon nem vagy túl. Amíg nem teszed túl magad a történteken, talán jobb is a távolságtartás.

Nem támadni akarlak. Valószínű nehéz időszakod volt, van. Az életnek mennie kell tovább, nélküle is. Legyél boldog.

2018. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!