Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti kezdenétek komoly...

Nők, ti kezdenétek komoly kapcsolatot egy férfival, aki nem foglalkozik a gyerekével?

Figyelt kérdés

2 éves koráig együtt nevelték, aztán szakítottak, a férfi elköltözött. Egy ideig azért nem ment a gyerekért mert rendbe tette az életét (új lakhely, munka), aztán meg már nem találta vele a közös hangot.


Szerintetek is felejtős a férfi?


2013. aug. 1. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Számomra igen. Sőt elnézést,de ez undorító pláne,hogy 2 éves koráig nevelte aztán hirtelen annyira fontos lett minden más,hogy már nem is érdekelte a saját gyereke.
2013. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Kizárt, biztos nem kezdenék ilyen férfival.
2013. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet ráhúzni a vízes lepedőt egy ilyen történetben egy emberre.
2013. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nálam ez kizáró ok.
2013. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem, kizárt.
2013. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nálam is!
2013. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
soha, sőt, a legmélyebben elítélem az ilyen embereket. Az én apám is ugyanezt tette..."aztán már nem találta a közös hangot" egy 3-4 éves gyerekkel? Ráadásul új lakhely, munka mellett nem lehet 2 hetente egy hétvégét tölteni a gyerekeddel. Undorító, hányingerem van az ilyentől.
2013. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elítélem azt, aki elhagyja a gyerekét, legyen nő, vagy férfi, így nem kezdenék ilyennel kapcsolatot.
2013. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Tegyük fel, hogy országosan ekkora arányban lennének ilyen vélemények ebben a kérdésben. Akkor viszont a 30+ korosztály 90%-a egyedül éldegélne (egyik része gyerekkel, másik gyerek nélkül).
2013. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Utolsóval teljesen egyetértek.


Eleinte mindenkinek nagy az arca, hogy ő aztán biztos nem, meg ez undorító.

Aztán ha meghallja a teljes történetet, akkor sokszor egészen más lesz a helyzet.

Felesleges tehát előre ilyeneket mondani, hogy tuti nem jönnék vele össze, stb.


A "nem jönnék össze dohányossal" is sokszor megdől. Hiszen pl én is randi előtt meg közben nem dohányzom, szóval ha nem kérdez rá külön, nem is jön szóba a dohányzás. Tfh nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak, mind belsőleg, mind külsőleg. Aztán mondjuk a harmadik randin szóbakerül, hogy dohányzom. Attól én még ugyanaz a szimpatikus ember vagyok, aki előtte voltam. Szóval ettől a "listázástól" hülyét kapok.

2013. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!