Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nagyon szemét veletek a...

Ha nagyon szemét veletek a gyerekorvos, nektek a szüleitek megengedné, hogy átmenj?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
97%

Nekem megengedte,8.os koromban, bár nem kifejezetten szemét volt, csak mindig homeopátiás sz@rokat írt fel, meg hogy nem is vagyok beteg,stb :D de nem lett belőle tragédia.ugyanabban az épületben másik orvos is rendelt. csak kicsit kellemetlen,amikor átkéred magad,és valami minimális magyarázatot azért adnod kell.

mi a pontos bajod vele?egyébként jó orvos?

2018. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok gyerek, de gyerekkoromban nekem is volt egy orvosváltás, körzeten belül, esetemben az volt az ok, hogy úgy volt egyszerűbb, ha eleve az iskolaorvoshoz járok, aki egyébként jó doki volt. Nem is emlékszem, mi lett a korábbival, ő már akkor sem volt messze a nyugdíjtól, amikor megszülettem.
2018. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!