Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a szüleim nem...

Mit tegyek, ha a szüleim nem engednek el a Sziget Fesztiválra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy fesztiválozós, soha nem is voltam, csak akkor mentem (pl a Voltra), ha olyan előadó volt akit szerettem, és csak azt hallgattam meg, mert nem láttam értelmét ennek a random midenféle zene hallgatásának az óriási tömegben, meg bulizásnak.

Viszont most ugye jön a Szigetre Lana Del Rey és Shawn Mendes, a két kedvencem. El nem tudom mondani mennyire imádom őket, amióta csak meghallottam egy-egy számot tőlük életemben elöszőr, vágytam rá, hogy láthassam/hallhassam őket élőben is. Amikor megtudtam, hogy jönnek örömömben félig sírva sikítozva ugráltam fél órát.

Viszont a szüleim megtiltották, hogy elmenjek, mert, hogy veszélyes, biztos megerőszakolnak majd, meg bedrogoznak, meg rengetegen vannak, meg mindenki részeg, és nem biztonságos. Tudják, hogy én felelősségteljes vagyok, nem bennem nem bíznak, hanem a többi emberben.

Lehet igazuk van, de annyira szeretnék menni, hogy el nem tudom mondani. El kezdtem dolgozni, hogy gyűjtsem rá a pénzt, és nagyon rossz az egész helyzet.


Ez most jogos, és igazuk van?

Vagy mit tegyek?

16/L (akkor már 17 leszek!)



2018. márc. 20. 09:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen helynek képzeli anyukád a szigetet,hogy oda csupa erőszakoló jár? 16éves korom óta járok ki,soha nem történt semmi,sőt csak pozitiv élményekkel gazdagodtam. vannak a szigetnél sokkal rosszab helyek, a bulinegyedben stb:D beszéld meg vele de keríts legalább 2 ember akik mennének veled,lehetőleg legyen köztük fiú és akkor anyukád is megnyugszik. engem simán elengedett,pedig konzervatív és túlféltős típus.
2018. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki felelősségteljes,az 17évesen is az!!! Ezt arra írom,hgy itt azzal érvelnek hogy kiskorú.És? Szigetre már mehet fiatalabb korban is . Látszik,hogy sosem voltatok még..vagy ha igen,összesz@rtátok magatokat felnőtt létetekre pár részeg tinitől, na gratulálok:D A Sziget sokkal "szelídebb", más helyekhez képest.
2018. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%
Igen, anyukája tényleg nyugodtabb lenne, ha egy random fiúval osztaná meg napokra a sátrát. :D Lemenne alfába a nyugodtságtól.
2018. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%

De nem mindegy, hogy csak egy napra akarsz kimenni, vagy egész hétre, márcsak gazdasági szempontból sem. A napijegy 20ezer körül van, egy 10est lazán elkölthetsz kajára, még le se tudsz részegedni. Ha összeszedet a lét addigra, én semmi akadályát nem látnám, h ne menj ki, legalább teszel a céljaidért, ez mindenképp pozitív, én meg is dicsérnélek érte... Egy hetet végigtolni meg nagyon megterheli a szervezeted meg a pénztárcád (kb 200ezrrel számolhatsz, ha nem csak párizsis kiflit akarsz enni az auchanból).

Én azt tanácsolnám anyádéknak, h kapcsolják ki a tévét...

2018. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%
Na, kérdező, sikerült?
2018. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#14 Szomorú ez a nagy általánosítás, én például már 4 éve kitartok Lana mellett, és soha nem unom meg a számait. Sőt, rajta kívül még rengeteg olyan előadó van, akiket szintén évek óta szeretek, úgyhogy nem minden tinire igaz, hogy pár hétig hallgat egy énekest, aztán kidobja a kukába, mint valami szemetet. Ja, és persze tudom nagyon jól, hogy nem vagyok egyedül ezzel, szerintem a kérdező sem olyan, amilyennek te lefestetted. Kérdező, neked meg kívánom, hogy sikerüljön kijutnod erre a Lana koncertre, biztos istenkirály lesz! (Én is megyek, és már baromira várom. :D)
2018. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
én is 16/l vagyok és szeretnék elmenni lana koncertre csak nincs kivel :(
2018. júl. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!