Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tesz ki a lányom ilyen...

Miért tesz ki a lányom ilyen képet?

Figyelt kérdés

A lányom 10 es fel eves , a mobilképernyöjen egyik baratnöjevel van kiveve fotó , ök ketten a képen es a szöveg mellette , szeretlek drágám , es puszijel meg ilyensmik, azelött is ez a lány volt a képernyöjén .

Ez a legjobb baratnöje szerinte , de sokat idegeskedik emiatt a lany miatt mert neha kiközösitve erzi magat altala , masok szivesen baratkoznanak vele , de nem akar ebböl kizökkenni , nagyon unom mert sokszor emiatt a lany miatt ideges itthon stb .

Vajon meleg a lányom?

Mik ezek h szeretlek stb


2018. márc. 21. 08:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
33%
Az unokahúgom ugyan ezt csinálja. Most már majdnem 18 de a barátnő miatt annyiszor bunkó a családdal hogy nekem elegem lett. Én náluk a szüleit hibáztatom hogy amíg lehetett nem csináltak semmit. Amikor 10-11 éves volt. Talán ha elbeszélgettek volna vele, szerintem egy anya tudja befolyásolni a gyerekét. Tegyél valamit míg nem késő. Amúgy nem melegek hanem egyszerűen nem tudják mi a normális.
2018. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%

Jajjj. Jó húsz éve is voltak már ilyen paranoid édesanyák, legjobb barátnőm édesanyja pl. leszbikusnak hitt, mert én voltam az egyedüli barátja a lányának.


Az viszont más kérdés, hogy miért ideges a barátnője miatt? ezt kifejthetted volna jobban.

2018. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom, ez a módi.


Az én tinikoromban is bőven voltak ilyenek. Agyon piszi-puszi, imádollak-szeretellek, cukkermukker

agyonszivecskézős szövegek.


Te nem ismered a lányod legjobb barátnőjét? Mert úgy írtad: szerinte. Szerinted?


Miért ideges a lányod?


Újra és újra elolvasom a kérdést, de van egy olyan érzésem, hogy ezt a kérdést nem az anyuka írta ki.

2018. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%
Egy közös fotó a legjobb barátnőjével, puszijel, meg egy "szeretlek drágám" és máris arra gondolsz, hogy meleg? Nem igazán ismered a mai fiatalok kommunikacióját, szokásait, ugye?
2018. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezen jót nevettem, ilyen voltam én is 10-14évesen,de ebből kinő az ember legkésőbb 20éves kor környékén :D

De nem úgy írsz,mint egy anya akinek van egy 10éves lánya, nem te vagy a kislány? :D

2018. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%

50-es anyuka vagy már esetleg, vagy mi?

Én sem értek vele egyet, de sajna a mai fiataloknál ez a kommunikáció stílus most a népszerű, lehet 18 éves koráig így fog viselkedni facebookon, meg egyéb közösségi médiákban, de lehet hogy örökké. Ami szerintem mondjuk gáz, de tenni max annyit tudsz ellene, hogy beszélsz vele. Mivel csak 10 éves szerintem úgyse fogod megértetni vele, hogy ez a kommunikáció gyerekes, mivel ő maga is gyerek, de talán 16 éves kora körül megjön az esze.

Te talán nem látsz olyan tiniket facebookon (ha van faced) hogy írják egymásnak hogy szeretlek ribim meg édes kincsem, meg stb. És mindezt lányok egymásnak legalább 12 szmájlival, mintha csak kötelező lenne használni. De ugyanez van manapság párok között is, tehát fiú lány ömleng egymásnak facen hogy mennyire imádják egymást, ami amúgy senkit nem érdekel.

2018. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ebből nagyobb ügyet csinálni, mint ami. A mostani lányok majdnem mindegyike ilyen.


Egyedül azt kérdezném meg tőle, miért ideges a lány miatt.


Az enyém ugyanezt csinálta a barátnőivel, utólag visszanézegettük nosztalgiából a képeket, ő röhögött a legnagyobbakat rajta, milyen lökött volt. Még szerkesztett is szívecskéket, rajzolt a barátnő közös fotójára ezt-azt. :D

Nem lett sem leszbikus, sem meleg.


Nem kell túlaggódni, kinövi!


Az idegességére viszont figyelnék, mitől van.

2018. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
10 éves a lányod!!! Normális vagy? 30 vagyok, unokahúgom 22, múltkor nagyon megzuhantam, mert rossz hírt kaptam az orvostól, azt mondta, hogy nyugi szivem, szeretlek, mégsem gondoltam, hogy úristen belémzúgott, egyszerűn meg akart vigasztalni.
2018. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ilyeneket mondjanak egymásnak,mint ge#izzenek,meg k#rvázznak összevissza!
2018. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
8%

Nem az (lenne) a baj, hogy meleg (de nyilvánvalóan nem az). Inkább ez a viselkedés, amit a mai kislányok produkálnak.

De ebben te vagy a fő hibás. 10 éves a gyereked, könyörgöm, még barbiznia kéne meg kisautókat tologatni a játszótéren, nem az okostelefonon lógni meg fotózgatni magát meg fészbukozni...

Komolyan nem érzed, hogy mi ezzel a probléma, hogy ilyeneket engedsz meg a kislányodnak?

Attól, hogy a többi gyerek hülye, a tiédnek még nem muszáj annak lenni. Inkább most közösítsék ki pár évre, minthogy olyan legyen, mint a többiek lesznek pár év múlva.

Én sem voltam olyan régen gyerek (a 10 éves azért még nem kamasz), de mi sosem viselkedtünk így. Ez a szercsi-puszcsi közösképek imádat emoji-tengerek ez a mai elcseszett generáció betegsége...

Mivel te láthatóan nem vagy túl profi gyereknevelésben, ezért javaslom, keressetek fel egy profi gyerekpszichológust, mielőtt a lányod teljesen retardált lesz.

2018. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!