Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek hogy fogadták a szüleit...

Nektek hogy fogadták a szüleitek, hogy külföldre költöztetek és ott alapítottatok családot?

Figyelt kérdés

Nem kérek olyan választ, hogy sehogy, mert nem mentem külföldre.


Nagynéném Angliában él a 80-as évek óta, magyar származású férjjel, az ő édesanyja sokat szapulta, mert a nagynéném férjnél volt és az angliai magyar férjéért hagyta ott az előző férjét, mondván, micsoda szégyen, hogy a lányom válik és pincérnőként fog dolgozni, mit fognak gondolni az emberek.


Unokatesóm Olaszországban dolgozik egy multinál, nagybátyámat ez nagyon megviselte, és mindig mondja, hogy jönne már haza és menne férjhez.


2018. márc. 21. 16:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nemet és kort is kérek, meg azt, hogy mikor költöztetek ki.
2018. márc. 21. 16:01
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem élek külföldön, mert hazajárok időnként, van a családban olyan aki szerint csak dacolás amit csinálok, mert aki dolgozik az itthon is megél. Ez az hogy csak megél, és nem úgy éli az életét ahogy egy dolgozó.

Nem igazán ismerkedtem még kint mert pár hónapra minek, másrészt a pénzért vagyok ott, viszont ha valaki kezdeményezne akkor átgondolnám, nyelv megy, de még nem állok ott hogy kint is maradjak voltam Hollandba, Angliába, Belgiumba jó hely mind így nehéz lenne választani.

2018. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy, mert nem tudják h külföldön élünk,nincs köztünk szerencsére semmi kapcsolat. A válás meg nem szégyen,a rossz házasságban élés és a félre kurás a szégyen. És nem kötelező férhez menni se elvárásból. A normális értelmes nő nem egy férfi tartozéka csak a saját boldogsága kárára.
2018. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Apa jól fogadta - bár ő amióta a mostohámmal él, szőrmentén foglalkozik velem.


Nagynéném - akinél laktam átmenetileg - eléggé szarul. Zsarolt, ordibált, hisztizett, vagy hozzám sem szólt napokig.

Ezzel csak azt érte el, hogy túlélőtábor volt az utolsó 3 hét, és alig vártam, hogy leléphessek végre. :)


Most 1000km-re élek, mindenki elfogadta a dolgot (pedig sokan gúnyolódtak a családból, hogy csak a párom pénze miatt megyek, meg három nap és bőgve jövök haza, stb.), de már nem érdekel, mit gondolnak.


Én nem fogadtam el, hogy soha nem álltak ki értem, felőlük meg is halhattam volna párszor, úgyhogy pont leszartam a nyávogásukat.

2018. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sehogy, mert nem tudják h külföldön élünk,nincs köztünk szerencsére semmi kapcsolat. A válás meg nem szégyen,a rossz házasságban élés és a félre kurás a szégyen. És nem kötelező férhez menni se elvárásból. A normális értelmes nő nem egy férfi tartozéka csak a saját boldogsága kárára.



Nevetni fogsz. A nagynéném anyukája elítéli a válást, viszont ő rendszeresen csalta a férjét, aki elvette őt és a nevére vette a nagynénémet, mert az igazi apja az édesanyjának a házas főnöke volt (nem kamu). Szóval a nagy-nagynéném szemében a válás bűn, a megcsalás csak addig nem bűn, amíg diszkrét.

2018. márc. 21. 16:30
 6/13 anonim ***** válasza:
10%

Dubaiban éltem kint, a családom nem tudta és azt sem mit csinálok. Mindenki úgy tudta angliába mosogatok. Mikor hazajöttem, házat, kocsit vettem kp-ra.


28/N

2018. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Kijöttek utánunk (Glasgow). De egyébként nagyon szetetem Magyarországot és a gyerekeim (már amennyire beszél egy 5 és egy 2 éves) is beszélnek magyarul. És ha egyszer mérséklődik a helyzet szívesen visszatérnék.
2018. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Általában a nagy Katolikusok tekintenek a válásra bünként, a megcsalásra meg kb le kell nyelni szokták mondani.. Álkeresztények.
2018. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem volt katolikus, inkább attól félt, hogy megszólják majd őt, amiért a lánya elvált.
2018. márc. 21. 16:39
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Ne szolják meg.. A gyerek boldogsága meg le van tojva..
2018. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!