Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám miért csinálta annak...

Az anyám miért csinálta annak idején, hogy kikötötte "amíg a hugodnak nincs ez vagy az (pl. akár egy telefon, aminek az árát megkerestem a munkahelyemen), addig ne legyen nekem sem"?

Figyelt kérdés

A hugom és én köztem (bátyja vagyok) 4 év korkülönbség van én 18 voltam és ekkor már dolgoztam, az érettségit esti levelezőn szereztem meg munka mellett. Egyes szülőknek ez miért jó? Amikor meg eljártam maszekolni valamit, hogy még több pénzem legyen, akkor anyám sokszor úgy nézett rám mint a véres rongyra, obszcén jelzőkkel illetett, mindezt azért mert már volt keresetem (igaz a 2000 évek elején) a hugom még nem rendelkezett munkaviszonnyal, mert még tanult. Miért akart mindenáron ezért korlátozni meg állandóan ellenőrizgetni és rengetegszer volt, hogy turkált a holmijaim között, hogy dugdosok-e pénzt otthon, amikor meg vettem magamnak egy kazettás walkmant kérdőre vont, hogy ez honnan van, miből vettem, mondtam megkerestem az árát, az én pénzemből azt veszek, amit akarok. Erre megfogta és földhöz vágta. Miért fájt az anyámnak, hogy a hugom még akkor nem keresett én meg már meg tudtam venni magamnak azt, aminek megkerestem az árát.


Ha esetleg rossz, érthetetlen lenne a komment szekcióba a megfogalmazás, akkor elnézést kérek.



2018. márc. 21. 19:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Ki volt az az okos aki lepontozott,kivánom neki h apuka őt is molesztálja,mondván a lánygyerek arra jó.. :(
2018. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is meglopott az anyám, sőt a testvéreim is. A páromról nem is beszélve. Meglopott ő is ügyesen.

Tudom mit érzel, kérdező.

2018. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miert? Mert nem volt tisztaban azzal hogy kell gyereket nevelni :S

Miert van az hogy az anyak 60% elb.szott teremtes es maradando nyomot hagy a gyerekbe felnott koraban is? (Nyugi az enyem se jobb)

2018. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy így reagált arra, hogy ő esetleg nem tudna megvenni olyan dolgokat a húgodnak, amiket te megengedhettél magadnak. Nem tudta elfogadni, hogy te úgymond "többre vitted", mint ő. Még ha a húgod nem is könyörgött volna neki, hogy vegye meg azt, ami neked van, lehet, hogy tudat alatt már félt attól, hogy ez bekövetkezik és szembesítenie kell azzal, hogy nincs pénze ilyesmire.
2018. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%
Osztom 13-ast
2018. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!