Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért jó anyámnak, ha betegen...

Miért jó anyámnak, ha betegen is bejár dolgozni?

Figyelt kérdés

Összefertőz mindenkit, minket is, de büszke magára, hogy ő "betegen is pénzt keres". Meg full lázas, de nem tudja "mitől vagyok dög", a szavaival élve.

Hiába mondom neki, mert néha rossz is nézni annyira beteg, de nem képes irvoshoz menni. Tavaly még fájó vesegyörccsel is bement, na ekkor a kollégái is haza, jobban mondva orvoshoz küldték. Erre másnap ugyanúgyegint bement...


2018. márc. 22. 17:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%
Mert valakinek pénzt is kell keresnie.
2018. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Megint te vagy tanárgyerek? :)
2018. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Kell a pénz. Vagy egyszerűen nem érzi magát annyira betegnek. Esetleg fél hogy kirúgnál ha mindennel orvoshoz járkálna meg táppénzre.


Én is bejártam még jó ideig akkor is mikor leukémiás voltam.

2018. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Miért is csodálkozunk a járványokon. :O
2018. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Talán az állását, "pozícióját" félti, esetleg anyagi megfontolásból. De egyébként,az én anyám is ilyen volt amíg dolgozott, ő egyszerűen úgy gondolta, cserbenhagyná a munkatársait, ha nem menne. Viszont, ő azért elment legalább orvoshoz gyógyszert íratni a bajára.
2018. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Mint a volt főnököm. Rettegett attól, hogy ha nem megy be pár hétig és nélküle is mennek a dolgok akkor rájönnek, hogy tulajdonképpen minek is fizetjük.
2018. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Talán mert el kell tartania téged, és félti az állását. Az nem úgy működik ám hogy mindennel orvoshoz szalad az ember, a főnök meg tapsikol hogy de jó,nem hozta be a fertőzést. Inkább azt gondolja:"erre se lehet számítani, minek foglalkoztassam?"
2018. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbben a pénz miatt mennek be betegen is dolgozni. Viszont vannak olyanok is, akik csak hősködnek vagy mártírkodnak. Persze közben mindkét "csapat" lefertőzi a többieket, ami persze senkinek se jó
2018. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Már megint itt vagy kérdező.Hiába írod ki havonta a kérdést,a válasz ugyan az marad.
2018. márc. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

És ha nem jár be dolgozni, akkor nem fertőz meg benneteket otthon?

Ez milyen marhaság?

Akkor amikor elkezdődik az influenzaszezon, anyád maradjon otthon - és az országban mindenki - hogy senki ne kapjon el senkitől semmit?

Senki ne menjen boltba, ne nyisson ajtót a postásnak, ne utazzon járművön!

Nagyon sötét vagy gyerek!

Inkább azon vergődj, hogy készülj fel sok immunerősítővel, esetleg influenza elleni oltással a járványra, hogy könnyebben átvészeld, vagy el se kapd!

Amúgy meg készülj, ha még egyszer kiírod ezt a baromságot, jelenteni foglak, mert rohadt unalmas vagy!

2018. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!