Miért ilyen az apukám?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves nővérem, és ő eléggé felbosszantotta az apukánkat mostanában. Titokban szúratott magának mellbimbó piercinget, de később kiderült, mert átütött az otthoni pólóján. Februárban, amikor "beteg" volt, apu is pont lebetegedett egyik nap és korábban ment haza a műszakjából, arra ért haza, hogy a tesóm fehérneműben szórakoztatja két fiú osztálytársát. Akkor majdnem kidobta itthonról. Most egy 25 éves pasival kavar, aki vesz neki cuccokat, és nem tudom, hogy fogja kimagyarázni a szerzeményeit itthon.

Ez a rész nem is az én bajom, viszont amióta a tesóm belázadt, azóta az apukám velem is sokkal szigorúbban bánik és nem tudom, hogy miért, mert én nem csináltam semmi rosszat. Másodpercre pontosan tudni akarja, hogy mikor hol vagyok, ha valami miatt kicsit később indulok el suliból, már rámtelefonál, hogy hol vagyok. Hétközben sehova nem enged el, és hétvégén szülinapi buliba is csak úgy, hogy elvisz kocsival, aztán olyan 6 körül hazahoz. Eddig se volt sok életem, de kábé egy hónapja már annyi sincs, mint eddig volt. Miért csinálja ezt velem? Én nem vagyok a tesóm. :(


13/L


2018. ápr. 14. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Meg akarja előzni, hogy te is elkövesd ugyanazt, amit a tesód.
2018. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, de én egyáltalán nem olyan vagyok, mint a tesóm, mindig más típusúak voltunk. Azért, mert ő most a hülye korszakában van, az nem jelenti azt, hogy én is követni fogom a példáját. :(
2018. ápr. 14. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem jelenti azt, de apád mégis ettől tart és nem akar kockáztatni. Ami a 15 éves nővéred "akciói" után, érthető.
2018. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen apukáddal a kapcsolatod?

Érthető az aggódása, de ha jó a kapcsolatod vele, ülj le vele kettesben és mondd el neki személyesen te is aggódsz tesodért, de te messze nem vagy ilyen és bízzon meg benned.

2018. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!