Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért rossz hogy apukám...

Miért rossz hogy apukám kevesebbet van velem és testvéremmel?

Figyelt kérdés
Apukám majdnem 2 évig egyedül élt. Anyukám elhagyott minket egy másik.férfiért. Apum megismerkedett nemrég egy hölggyel akit azt hiszem nagyon megszeretett. Másik városban lakik ezért sokat van nála. Persze nem vagyunk már kicsik,nővérem évek óta dolgozik, én pedig egyetemre járok. Debrecenben kollégistaként vannak ugyan barátaim, de haza jönni mindig egyedül szoktam. Ilyenkor rossz hogy apukám keveset van itthon mert a hölgynél tartózkodik akivel megismerkedett. Ne értsetek félre, nincsen sem vele sem apukàm boldogságával bajom. Ennek ellenére azt érzem a hölgy elveszi tőlünk apukámat. Normális érzés ez?
2018. ápr. 4. 14:25
 1/5 anonim válasza:
Szerintem normális,hisz "elveszi"tőletek az apukátokat.Én még csak általánossuliba járok 7.-be (írni meg nem tudok)
2018. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szóval előző vagyok . Azt akartam mondani hogy én első osztálytól kezdve nincs apám(most már nem is kell)egy nő miatt, meg más.
2018. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól félsz, hogy apukád is úgy le fog lépni mint anyukád. De ha normális apukád és a nő is ez nem fog megtörténni. Gondolj bele józan ésszel, te és a nővéred is felnőttek vagytok már, nemsokára családotok lesz. Akkor ti se lesztek annyit apukátokkal. Legyen inkább egyedül? Szervezz közös programokat amiken ott a nő is, hogy jobban megismerkedjetek.
2018. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát normális a hölgy de nem keres minket. Szerintem ő csakis apum akarja
2018. ápr. 4. 15:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akar velem programokat. Apum oda szeretne hozzá költözni..
2018. ápr. 4. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!